tv3.lv

Internetu pāršalc “KPV LV” partijas deputāta Ivara Pugas intervija; jaunievēlētā Saeimas deputāta atbildes satrauc vēlētājus

Sociālo tīklu lietotājus pamatīgi sakacinājusi jaunievēlētā deputāta Ivara Pugas (“KPV LV”) intervija kanālā “Rīga TV24”. Raidījumā “Dienas personība” ar  žurnālisti Veltu Puriņu jautājumi jaunievēlēto deputātu tā samulsinājuši, ka Puga atbilžu vietā sniedzis vien garas pauzes un nesakarīgu vārdu virknējumu.

2018. gada 12. oktobrī 16:37

Ivars Puga, kurš kopš 1986. gada bijis Latvijas Nacionālā teātra aktieris, kandidējis 13. Saeimas vēlēšanās no partijas “KPV LV” saraksta. Aktieris no 37. vietas sarakstā pārbīdījies līdz pat 4. vietai. Kopumā 13. sasaukumā partija ieguva 16 mandātus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā intervijā atzina pats Puga, šāds pavērsiens kļuva par pārsteigumu – naktī no 6. uz 7. oktobri aktieris saņēmis zvanu, kurā viņam paziņoja par iekļūšanu Saeimā.

Intervija aizritējusi ļoti mierīgā gaitā līdz brīdim, kamēr Pugam uzdotie personiskie jautājumi transformējās jautājumos par darbu Saeimā. Deputāts nav spējis konkrēti atbildēt par partijas sarkanajām līnijām, kā arī par to, vai Saeimas deputāti ir elite.

Sociālajos tīklos lietotāji dalās ar šo video un komentē to kā nekompetentu rīcību. Vairākos komentāros lasāma nožēla par ievēlētajiem politiķiem.

Intervijā jaunievēlētais deputāts atzina, ka ļoti labprāt turpinātu darbu arī teātrī, ja vien to būs iespēja apvienot ar darbu Saeimā.

Ivars Puga
Saeimas deputāts (KPV LV)

“Ja tu 30 gadus esi strādājis savā profesijā, kurā tu orientējies un tevi pēkšņi izņem ārā no turienes [..], tad ir ļoti grūti pieņemt lēmumu kļūt par deputātu.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raidījums translēts tiešajā ēterā 9. oktobra raidījumā, kas ilga 25 minūtes. Pilna intervija skatāma šeit.

Ivars Puga dzimis 1960. gadā, 1995. gadā ieguvis “Spēlmaņu nakts” balvu nominācijā “Gada aktieris”. 2015. gadā ieguvis Harija Liepiņa balvu par izcilu darbu varoņlomās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm