Izrēķināšanās Talsos gaišā dienas laikā: sit un spārda gulošu, uzbrūk arī policistam

2022. gada 31. augustā 20:23

Talsu iedzīvotāji ziņo par agresīviem vīriešiem, kuri gaišā dienas laikā 1. maija ielas daudzdzīvokļu namu pagalmā metušies izrēķināties ar apkaimes iedzīvotājiem. Cietis arī pašvaldības policists, kurš, cenšoties apturēt sitējus, saņēmis sitienu pa galvu.

“Bez Tabu” redakcijā vērsās anonīms Talsu iedzīvotājs, kurš ziņoja par spraigiem notikumiem Talsos, 1. maija ielā, daudzīvokļu namu pagalmā. Viņš iesūtīja video, kurā iemūžināts, kā divi vīrieši, kuri esot ar krimināliem dosjē, metušies brutāli izrēķināties ar apkaimes iedzīvotāju. Šis un citi raidījuma uzrunātie apkaimes iedzīvotāji, kuri arī redzējuši notikušo, ir satraukti par agresoru izdarībām.

apkaimes iedzīvotāja

Uz beņķa sēdēja viens čalis, taisīja savu riteni. Pieskrēja viens un iesita pa aci, tad arī otrreiz iesita. Izrādījās, ka tie [sitēji] ir narkomāni. Viens 14 gadus vecs puika skrēja palīgā tam, kuru sita. Tad tie [agresori] likās viņam virsū.

Uzklausītie iedzīvotāji pieļāva, ka vīriešu agresiju izraisīja kāds slikts vārds viņu virzienā.

Video iemūžināta uz zemes guloša apkaimes iedzīvotāja spārdīšana ar kājām. Zēna, kurš esot centies aizstāvēt, sišana gan nav iemūžināta, bet, kā stāstīja uzrunātā iedzīvotāja, arī viņš esot dabūjis trūkties.

apkaimes iedzīvotāja

Likās tam puikam virsū, es domāju, ka viņu nositīs. Viņš palika guļam. Vēlāk gan viņš uzrāvās augšā.

Strīdu izšķirt ieradās Talsu novada pašvaldības policijas ekipāža, ko bija izsaucis kāds apkaimes iedzīvotājs. Lai gan brīdī, kad ieradās kārtībsargi, kaušanās bija rimusies, tā atkal atsākās. Šis pats agresoru duets turpināja sparīgi sist jau iepriekš cietušo vīrieti. Cenšoties apturēt agresiju, kā redzams video, apzināti mērķētu sitienu galvā saņēma arī pašvaldības policists.  “Policists arī dabūija pa galvu no viena no narkomāniem. To momentu es arī redzēju,” raidījumam stāstīja apkaimes iedzīvotāja.

Nomierināt gaisotni izdevās papilspēkiem no Valsts policijas (VP). VP tika uzsākts kriminālprocess par huligānismu, kurā abi agresori atzīti par aizomās turētajiem. Vienam no viņiem inkriminēts arī uzbrukums policistam.

Vairāk uzzini, noskatoties sižetu.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm