tv3.lv

Jūrmalniece spiesta dzīvot atkritumu kalnos pašas sētā!

Pensionāre Skaidrīte Jūrmalā dzīvo jau ilgus gadus, taču šādu cūcību piedzīvo pirmo reizi! Pagalmā nav brīvas vietas, kur kāju spert, apkārt pilns ar atkritumiem – zālē nomestas drēbju kaudzes, saplēstas mēbeles, rotaļlietas un citas drazas. Tas viss vien nekaunīgo kaimiņu dēļ.

2021. gada 15. aprīlī 19:43

Seniorei māju nākas dalīt vēl ar citiem –  pirms diviem gadiem mājas otrajā galā ievācās jaunie īrnieki, kuri pagalmā sanesuši atkritumu grēdas. Kaimiņi ne vien savu sētas pusi savākuši pilnu ar atkritumiem, bet arī Skaidrītes daļu apdzīvojuši.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dodoties tuvāk malkas šķūnim, jūtama neizturama smaka. Kaimiņu galā krānā nav ne ūdens piles, kas nozīmē, – arī kanalizācija nestrādā: uz labierīcībām viņi dodas sētā, kur nu pagadās. Lai gan mājas saimnieks sākotnēji sētas vidū novietoja pārvietojamās labierīcības, tomēr tā kā par to iztīrīšanu ir jāmaksā, tad par būdiņu ātri vien aizmirsts.

Arī policija vairākas reizes nācies saukt, ziemā kaimiņi piešķīla liesmu Skaidrītes šķūnim un nozaga malku. Ir uzsākts kriminālprocess, taču, pēc valsts policijas informācijas, pagaidām lieta ir apturēta. Pēc sievietes izmisīgajiem lūgumiem šobrīd sētā ir novietots konteiners, kur likt mantas mantas, taču tas jau līdz malām pilns.

Skaidrīte novērojusi, ka mājas otrajā galā dzīvo aptuveni desmit cilvēku. Dienas gaišajā laikā viņi lielākoties uzturas iekšā, taču, kad satumst, dodas ārā.

Skaidrīte ilgi mēģinājusi pievērst mājas saimnieka Jura uzmanību, taču, tā kā viņš dzīvo Rīgā, vīrietis sevišķi neinteresējas, kas notiek ar viņa īpašumu.

Pēc mūsu viesošanās Jura pagalmā viņš sadūšojies un apņēmies visu savest kārtībā, arī noslēdzis līgumu ar atkritumu apsaimniekotāju “CleanR”, lai ieviestu tīrību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm