Jūrmalnieki noskaitušies: Ķemeros regulāri pazūdot elektrība

Normunds no Ķemeriem ir dzimis un audzis Jūrmalā. Nu viņa mierpilnajai dzīvei pie jūras ir pienācis gals, jo pēdējā laikā gandrīz vai jādzīvojot sveču gaismā, regulāri raustoties elektrība.

Jūrmalnieks Normunds esot pamanījis, ka pēdējā pusgada laikā regulāri raustoties elektrība, kas, protams, sagādājot pamatīgas galvassāpes. Vīrietis stāsta, ka brīžiem elektrība pazūdot pat gandrīz uz diennakti.

Normunda māja gan nav tā vienīgā liktenīgā, kurā ir problēmas ar elektrību. Izrādoties, – visos Ķemeros cilvēki ir neapmierināti, jo elektrības traucējumu dēļ visa dzīve pilsētā apstājoties. Divu bērnu māmiņa Inta skaidro, ka elektrības traucējumu dēļ bieži spiesta palikt mājās pieskatīt savus bērnus, jo bērnudārzu slēdzot ciet.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī veikalnieki ir nikni, jo bodītē nedarbojoties ne kases aparāts, ne saldētavas, kādēļ veikals jāslēdz.

Normunds esot vairākkārt interesējies, kad beidzot problēmas ar elektrību rimsies, taču nav saņēmis konkrētu atbildi. Sadales tīkla pārstāve Alīna Kozlovska gan norāda, ka šobrīd problēmu risinot.

Alīna Kozlovska
AS “Sadales tīkls” pārstāve

Pēdējās nedēļās Ķemeru pusē ir reģistrēti vairāki bojājumi kabeļlīnijās, tie ir radījuši ilgstošākus elektroapgādes traucējumus. Bojājumi ir bijuši diezgan sarežģīti, gan to atrašana, gan novēršana. Ķemeru apkaimē jau notiek esošo kabeļlīniju nomaiņas darbi. Jau laikus to ieplānojām. Sagaidāms, ka pēc šo remontdarbu veikšanas elektroapgāde apkaimē uzlabosies.

Pagaidām nevarot solīt, ka vairs elektrības pārrāvumu tuvākajā laikā nebūšot, taču uzņēmums rūpīgi strādājot, lai jau drīzumā problēmas ar elektrību novērstu. Esot paredzēts darbus pabeigt līdz augusta beigām.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm