tv3.lv

Jūrmalniekiem jau divus mēnešus nav karstā ūdens. Siltumvadu nomaiņa iekavējusies

Jūrmalas iedzīvotāji var lepoties, ka dzīvo kūrortpilsētā, bet Dubultos, Slokas ielā, dzīvojošie sūrojas, kas nu tā par kūrortpilsētu, kurā jau divus mēnešus nav karstā ūdens?!

2020. gada 1. oktobrī 19:50

Slokas ielā, Jūrmalā, desmit daudzdzīvokļu namiem karstā ūdens padeve liegta jau kopš 3. augusta. Sākoties jaunajam mācību gadam, pat nav varējuši nomazgāt bērnus, lai tīrus palaistu uz skolu. Karstā ūdens nav vēl joprojām un iedzīvotājiem neesot informācijas, kad karstā ūdens padeve tiks atjaunota?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Anžela
jūrmalniece

Kā tā drīkst?! Ir 21. gadsimts! Cik var ņirgāties?! Divus mēnešus mums nav ūdens.

Esot arī dīvaini, ka karstā ūdens nav, bet rēķins jūrmalniekiem par šo pakalpojumu atsūtīts tik un tā. Jūrmalnieku neapmierinātība birst kā no pārpilnības raga:

“Mājās visiem ir pelējums, ir mitrums. Ne dvieļu žāvētāji, nevienam nekas neapsildās. Tās mājas jau tā ir sliktā stāvoklī, tagad vispār drausmīgā.”

“Mazgājamies kā nu kurais. Ar katliņiem lejam virsū. Pie draugiem braucam.”

“Man ir vecmāmiņa, kurai ir 95 gadi, kura ārā neiet. Mazgāties aukstā ūdenī mājās, tas nav normāli.”

SIA “Jūrmalas siltums” vadītājs skaidro, ka karstā ūdens padeves neesot, jo Jūrmalā tiek realizēta siltumvadu nomaiņa un Jūrmalā noris ļoti apjomīgi ar Eiropas fonda līdzdalību siltumtrašu rekonstrukcijas projekti. Tik vērienīgs projekts notiekot reizi 30-40 gados. Saprot iedzīvotāju neapmierinātību, sola pēc iespējas ātrāk pabeigt remontdarbus un atjaunot karstā ūdens padevi. Visticamāk, Slokas ielas desmit namos tas notikšot jau nākamnedēļ.

Tikmēr būvnieka personu apvienības “ABD” pārstāvis nenoliedz, ka siltumvadu nomaiņa iekavējusies. Bija plānots līdz septembra sākumam pabeigt, bet bijuši vairāki faktori, kas to neesot ļāvuši izdarīt. Daudzdzīvokļu namu pagalmā par saviem līdzekļiem būvnieks uzstādījis duškabīnes, kurās ir karstais ūdens un visiem esot iespēja nomazgāties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iedzīvotājos šīs duškabīnes raisa neizpratni, jo neesot privātuma, nevarot tās aizslēgt un mazgāties tādās duškabīnēs esot mulsinoši.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm