tv3.lv

“Kaut kas nav tīrs!” Šampētera iedzīvotāju pārsteidz saņemtā regresa prasība no apdrošinātāja

2021. gada 27. aprīlī 19:31

Šampētera iedzīvotāja Hennija mierīgi atpūtusies un lasījusi grāmatu, līdz pēkšņi pie durvīm klauvējusi apakšējā stāva kaimiņiene – viņai esot noplūdināts dzīvoklis.

Sākotnēji kaimiņienes sacītais Henniju ļoti pārsteidzis, uz virtuves grīdas ūdens nebijis ne pilītes. Lai arī sākotnēji situācija šķitusi mistiska, beigu beigās cēlonis atrasts. Izrādās, ka saniķojusies Šampētera iedzīvotājas veļasmašīna, kurā krājies ūdens. Tas bijis tikai laika jautājums, lai tas aizkļūtu līdz apakšējā stāva kaimiņienei.

Kaimiņiene dzīvokli apdrošinājusi, tāpēc arī Hennijai, kurai nav apdrošināšanas, regresa prasība jāmaksā no savas kabatas. Jāsaka gan, ka saņemtā vēstule raisījusi vairāk jautājumu nekā atbilžu!

Hennija
vēlas skaidrību

Man ir bažas, ka tur viss nav tīrs, jo bija jāpiestāda arī dokumenti, ka norādītā summa ir īsta. Man liekas, ka tā ir “falša”. Kāpēc nav 150 eiro vai 220 eiro? Kāpēc tieši šāda summa? Pierādiet, lūdzu.

“Balta” par radītajiem zaudējumiem izrakstījusi rēķinu 193,25 eiro apmērā. Hennija vēlas noskaidrot, kas dzīvokli apsekojis un novērtējis radītos zaudējumus, tāpat pat sliktu nenāktu ielūkoties arī izveidotajā tāmē. Latvijas Apdrošinātāju asociācijas prezidents Jānis Abāšins norāda, ka Hennija rīkojusies pareizi – sastādīto tāmi un aktu patiešām drīkst un arī vajag lūgt, lai precīzi iepazītos ar visu informāciju. Tomēr šoreiz Hennijai jāatgādina, ka atbildes sagatavošana var ilgt līdz 30 dienām. Viņa lūgumu atsūtīt papildu dokumentus aizsūtījusi tikai pirms nedēļas.

Arī  “Baltas” apdrošināšanas atlīdzību direktors telefonsarunā norāda, ka Hennija visus dokumentus saņems.

Ingus Savickis
BALTA Apdrošināšanas atlīdzību direktors

Katrā reizē mēs atbildam vidēji divu nedēļu laikā. Tas ir atkarīgs no noslodzes konkrētajā brīdī, bet, protams, ja cilvēkam ir papildu jautājumi, vienmēr vajag jautāt ,un mēs arī sniedzam informāciju.

Arī Hennija raidījumam “Bez Tabu” apstiprinājusi, ka atbildes uz jautājumiem ir saņēmusi!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm