tv3.lv

Ķeguma Arvīdam pirkuma dienā saplīst 530 eiro vērta ierīce

75 gadus vecais ķegumietis ilgāku laiku no pensijas veica uzkrājumus lielākam pirkumam. Šoreiz tika nolemts iegādāties kultivatoru piemājas dārziņam. Prieki gan bijuši īsi.

Pensionārs, spītējot veselības problēmām, nu spiests atkal ķerties pie sentēvu metodēm, jo par bargu naudu iegādātais zemes irdinātājs ķegumieša dārziņa izturēja vien pārdesmit minūtes.

Jau nākamajā dienā Arvīds ar visu ierīci devies uz veikalu Ogrē, kur solījušies kultivatoru nogādāt remontā.

Žirgtajam 75 gadus vecajam pensionāram vien noteikts, ka ierīces remonts var ilgt līdz mēnesim. Arvīds ar to nav mierā, jo meitai dārziņš jāuzrušina jau tagad un pēc mēneša kultivators vairs nebūs nepieciešams.

Arvīds
Nopircis kultivatoru

Pusstundu kultivatoru padarbināju pa tukšo. Padarbojās, tad ielaidu zemē. Burtiski divus metrus nobraucu, dzirdu kaut kas nokrašķ. Nākamajā dienā aizvedu atpakaļ uz veikalu. Teica, ka sūtīs uz garantijas remontu. Var nākties gaidīt līdz pat mēnesim. Bet man pēc mēneša tas kultivators vairs nebūs vajadzīgs, man tagad ir dārziņš jāsagatavo.

Veikalā telpās izstādīts identisks kultivators kādu arī Arvīds iegādājās par 530 eiro. Uzņēmuma pārstāvji filmēties nevēlas, taču labprāt no noliktavas izved neatvērtu iepakojumu.

To atverot, redzams, ka kultivatoram pievienoti vien divi no sešiem asmeņiem. Video novērošanas kamerās redzams, ka Arvīda iegādātai ierīcei pievienoti četri asmeņi, no tiem divi asmeņi pievienoti otrādi.

Kultivatora izplatītājs veikala vadītājai norādījis uz nepareizu ierīces izmantošanu – tā asmeņi esot pielikti nepareizi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veikala vadītāja noliedz, ka Arvīdam būtu pārdots jau samontēts kultivators.

Patērētāju sargi norāda, ka tirgotājiem nav pienākuma nekavējoties atmaksāt naudu vai piedāvāt alternatīvu produktu, kamēr prece atrodas garantijas remontā.

Stāsta tapšanas laikā Arvīda iegādātais kultivators jau salabots.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm