tv3.lv

Ķer uz muļķi? Pēc teju 10 gadiem no rīdziniekiem pieprasa mistiska parāda atmaksu

Simtiem rīdzinieku savās pastkastītēs turpina saņemt paziņojumu par mistisku parādu, kas izveidojies pirms teju 10 gadiem.

2017. gada 25. janvārī 9:22

Uz tikšanos ar Bez Tabu ieradies prāvs Stendes ielas 2 iedzīvotāju pulciņš, kuri, pašiem nezinot, kļuvuši par parādniekiem. Pastkastītēs ievietoti paziņojumi, ka dzīvokļu īpašnieki par 2008. un daļu no 2009. gada nav maksājuši zemes nomas maksu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Daudzdzīvokļu nams atrodas uz 3 zemesgabaliem, kuriem ir atšķirīgi īpašnieki. Iedzīvotāji norāda, ka 2010. gadā nama apsaimniekotājs ar vienu no zemes īpašniekiem, akciju sabiedrību “Pilsētas zemes dienests”, slēdza līgumu par zemes nomas maksas iekasēšanu.

Līga, bijusī nama iedzīvotāja

Cilvēki vienmēr godīgi maksājuši, esam pārliecināti, ka šāda parāda vienkārši nav. Mums noslēgts līgums ar apsaimniekotāju, kuram maksājam zemes nomas maksu.

Nama iedzīvotājiem atkarībā no dzīvokļa platības tiek pieprasīti no 138 līdz 220 eiro, kas jāsamaksā divu nedēļu laikā.

Akciju sabiedrības “Pilsētas zemes dienests” pārstāvis jurists Normunds Šlitke norāda, ka uzņēmums ilgstoši tiesājies par tiesībām iekasēt zemes nomas maksu. Likums paredz, ka maksu var pieprasīt pat par termiņu, kas nepārsniedz 10 gadus.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm