tv3.lv

Krimuldas ugunsdzēsēji par 5000 eiro iegādājas telti, kas neiztur pat mēnesi

Ugunsdzēsēji telti nolēma iegādāties, lai tajā varētu stāvēt biedrības vienīgais transportlīdzeklis. Tas ziemā palīdzētu ātrāk doties palīgā.

Pirms trīs gadiem Krimuldas puses iedzīvotāji nolēma izveidot brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrību, nu tajā apvienojušies 20 vīri. Darba esot pietiekami un nereti nelaimes vietā brīvprātīgie ierodas pat pirms valsts apmaksātiem ugunsdzēsējiem.

Brīvprātīgo ugunsdzēsēju vienīgais finansējuma avots ir iedzīvotāju, uzņēmēju un vietvaru ziedojumi. Ugunsdzēsēji organizēja ziedojumu vākšanu, lai iegādātos lielizmēra telti mašīnas novietošanai. Biedrības vadītājs Kaspars telti noskatīja mājaslapā nojume.lv

Uzņēmuma pārstāvis nodrošinājis bezmaksas piegādi, kā arī īsi pirms Ziemassvētkiem visu dienu kopā ar ugunsdzēsējiem telti esot palīdzējis uzsliet. Prieki gan bijuši īsi, un pēc divām dienām atklājusies sliktā telts kvalitāte.

Kaspars
Krimuldas brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības vadītājs

Telts maksāja 5020 eiro, nebūt ne lēti. Mājaslapā nojume.lv bija labs apraksts. Solīja vēja noturību, it kā viss ļoti skaisti. Tika izvēlēta ne tā lētākā telts. 18. decembra vakarā pabeidzām montēt, Jēkabs (nojume.lv pārstāvis) visu dienu strādāja ar mums. 20. decembrī jau pirmo vēstuli sūtīju Jēkabam, ka telts sāk sadalīties ne no kā. Pa visu perimetru apejot, redzami bojājumi. Domāju, ka rudenī telts būs pilnībā beigusies. Visi stiprinājumi plīst ārā. Šis izstrādājums ir nekvalitatīvākais produkts, ar ko esmu saskāries.

Tāpat nu jau saplīsušas vairākas caurules, kā arī atsaites. Arī iebrauktuves vārti esot noplīsuši. Raugoties pagātnē, Kaspars nožēlo, ka apkārtējiem nav lūdzis vēl nedaudz ziedojumu dārgākas telts iegādei.

Telts pārdevēju uzņēmums SIA ”PB Telpa” atrodas Zaķusalā, kur organizē arī peintbola spēles. Brīdī, kad tur viesojas Bez Tabu, nav sastopams ne Jēkabs, kurš telti pārdeva ugunsdzēsējiem, ne uzņēmuma vadītājs Kaspars.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzņēmuma vadītājs Kaspars kategoriski atsakās tikties ar Bez Tabu klātienē un neklātienē. Tā vietā sola atbildēt ar e-pasta starpniecību.

Kaspars Piternieks
”Nojume.lv” vadītājs

Paldies, Jūsu e-pasts saņemts, atbildi sniegsim tuvāko 14 dienu laikā.

Patērētāju sargi norāda, ka šajā gadījumā ugunsdzēsējiem nevar līdzēt. Pirkumu veikusi biedrība, kas ir juridiska persona, tādēļ abām pusēm atliek savstarpēji vienoties vai tikties tiesā.

Brīvprātīgo ugunsdzēsēju vadītājs norāda, ka uzņēmuma pārstāvji nepiedāvā pieņemamu risinājumu, tādēļ domstarpības atliek risināt tiesā.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm