“Latvijas Gāzes” klienti izmisumā – sazvanīt uzņēmumu nav iespējams

“Latvijas Gāzes” klienti krīt izmisumā, iedzīvotāji neskaitāmas reizes mēģina sazvanīt uzņēmumu, taču neveiksmīgi. Arī rīdzinieks Jānis, saskaroties ar problēmām, meklēja palīdzību, zvanot uz klientu apkalpošanas centru, tomēr klausuli otrā galā tā arī neviens neceļ.

Apsardzes firmas valdes loceklis Jānis maksājumus veic laikus, taču šoreiz pērnā gada nogalē augstie rēķini pārsteidza viņu nesagatavotu. Vīrietim izveidojās parāds.

Jānis vērsās pie “Latvijas Gāzes”, lai sarunātu atmaksas termiņu un arī visu parādu nomaksāja. Līdz ar to vēlējās noslēgt līgumu ar citu firmu. Taču “Gaso” uzņēmums viņu informēja, ka tas nav iespējams, jo vīrietim joprojām ir parāds pie “Latvijas Gāzes”.

Pirms mūsu ierašanās Jānim izdevās pārpratumu pašam atrisināt, piezvanot uz numuru, kas rakstīts līgumā ar “Latvijas Gāzi.” Taču vīrietis ir neizpratnē, kāpēc vispār nav iespējams sazināties ar šo uzņēmumu.

Turklāt Jānis nav vienīgais, kam ir problēmas ar “Latvijas Gāzi”. Saņēmām jautājumu arī no raidījuma skatītājas Ievas.

Ieva
nezina, ko darīt

Es no augusta zvanu, dienu dienā gaidu citreiz pat 50 minūtes savienojumu un nesagaidu. Trīs stundas dienā patērēju savu laiku, lai sazinātos ar viņiem un bezcerīgi.

Arī pie klientu apkalpošanas centra Vagonu ielā ik pēc pāris minūtēm ierodas cilvēki cerībā, ka durvis atvērsies. Lai gan nelielu rosību var manīt iekšā, uzraksts uz durvīm vēsta, ka centrs ir ciet.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Cilvēki mēdz iet meklēt palīdzību arī uz administrācijas ēku. Vismaz tur ir atrodama veidlapa, kur ir iespējams atstāt savu telefona numuru.

“Latvijas Gāzes” klientu apkalpošanas centra vadītāja Diāna Tivča norāda, ka klātienē klientus vairs neapkalpos.

Lai gan ir pieņemts lēmums ar klientiem sazināties attālināti, “Latvijas Gāze” apzinās, ka arī ar visiem telefona zvaniem nav iespējams tikt galā, tādēļ iesaka sūtīt e-pastu. Uzņēmuma pārstāve norāda, ka uz ziņām vienmēr atbildot.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm