tv3.lv

Lidostas "Rīga" darbinieki nebrīdinot uzlauž pasažiera koferi. Tur atrod "semuškas"

Liepājnieka Gata ceļojums no Liepājas uz Norvēģijas galvaspilsētu Oslo izvērtās par pamatīgu pārdzīvojumu. Nonākot galapunktā, latvietis uzzinājis, ka Rīgas lidostā viņa nododamā bagāža tikusi uzlauzta un pēc tam rūpīgi aizvērta.

2019. gada 2. maijā 19:35

Lidostas “Rīga” drošības dienesta darbinieki pārkniebuši kofera mēlītes, kas tika izmantotas, lai bagāžu aizslēgtu. Atverot somu, tajā tika atrasta baltmaize, gaļas produkts, drēbes, kā arī vairāki iepakojumi ar saulespuķu sēklām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gatis ir neizpratnē par lidostas darbinieku rīcību, sabojājot koferi. Vīrietis norāda, ka jaunais koferis ticis uzlauzts vien dažas minūtes pēc tam, kad tas nodots aviosabiedrības darbinieku rīcībā. Aktā norādīts, ka plkst. 7.05 lidostas drošībnieki uzsākuši kofera pārbaudi. Gatis bagāžu reģistrējis aptuveni plkst. 7.00 un pēc tam atradies turpat lidostā.

 

Lidostas darbinieki nav pacentušies atrast bagāžas īpašnieku, kā arī ar audio sistēmas palīdzību nav lūguši Gatim ierasties, lai bagāžu atvērtu. Tā vietā drošībnieki pārkniebuši kofera rāvējslēdzēja mēlītes un pārbaudījuši somas saturu.

Gatis
Regulāri lido uz Oslo

Es turpat lidostā visu laiku atrados. Neviens mani nemeklēja. Man nebūtu iebildumu parādīt kofera saturu, taču kādēļ tas ir jāsabojā? Tā nevajadzētu rīkoties.

 

Par notikušo pārbaudi Gatis uzzinājis, vien ierodoties Norvēģijā. Savā koferī atradis paziņojumu, ka notikusi pārbaude, taču aizliegti priekšmeti neesot atrasti.

Lidostas pārstāve Laura Karnīte atzīst, ka drošībnieki koferi uzlauzuši un norāda, ka bijis pārāk maz laika līdz lidojumam, tādēļ lidostas drošībnieki pat nemaz nav centušies Gati uzmeklēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Laura Karnīte
Lidostas “Rīga” pārstāve

Mūsu pienākums nav pieaicināt pasažieri, tā ir lidostas “Rīga” labā griba. Gadījumos, ja ir pietiekami daudz laika, mēs mēģinām pasažieri atrast. Šajā gadījumā bija atlikušas mazāk nekā 40 minūtes līdz iekāpšanai. Šādā gadījumā, lai novērstu risku, ka aizkavējas bagāža vai cilvēks, pasažieris netiek saukts.

Bagāža tiekot atvērta policijas darbinieka klātbūtnē. Karnīte norāda, ka Gatim ir tiesības vērsties lidostā ar kompensācijas pieprasījumu, taču esot maz ticams, ka tiktu pieņemts lēmums kompensēt kofera sabojāšanu, tomēr tiktu uzsākta pārbaude, lai pārliecinātos, cik pamatoti koferis ticis atvērts.

reģis

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm