LMT ilgstoši nespēj palīdzēt ilggadējam klientam

2021. gada 25. novembrī 8:30

Jau pērn, sākoties pandēmijai, Ziedonis ar sievu no Rīgas pārcēlās uz lauku īpašumu Limbažu novadā. Dzīve tur rit savā gaitā, taču no ārpasaules ģimene nevēlas tikt atrauta.

Viedtelevīziju Ziedonis visbiežāk skatās vakaros, kad, izmantojot pieejamās funkcijas, attin uz interesējošiem raidījumiem. Ziedonis norāda, ka šobrīd gan šis pakalpojums nav pienācīgi izmantojams – interneta signāls ir tik vājš, ka nav iespējams baudāmi skatīties iemīļotos televīzijas raidījumus.

Ne vienu reizi vien Ziedonis vērsies pie pakalpojuma sniedzēja – LMT. Uzņēmuma darbinieki pat uzstādījuši antenu, taču problēma palikusi neatrisināta.

Ziedonis
Nav apmierināts ar saņemto pakalpojumu

Noslēdzu līgumu gan par viedtelevīziju, gan internetu. Ar pakalpojumu neesmu apmierināts. Skatoties raidījumu, attēls raustās, sastingst. LMT mājaslapā norādīts, ka interneta pārklājums šeit ir ļoti labs, taču reālajā dzīvē izrādījies, ka tas ir slikts. Esmu zvanījis, rakstījis, taču visbiežāk atbilde bija standarta, ka nosūtīts atbildīgajam dienestam. LMT nenorāda nevienu tālruni, lai varētu sazināties un noskaidrot, vai saņemts iesniegums. Vienīgais, ko viņi piedāvā, ir pārtraukt līgumu. Es negribu iet prom pie citas kompānijas, jo LMT ir Latvijas uzņēmums, peļņa paliek Latvijā.

Klientam divas reizes mainīta arī viedtelevīzijas iekārta, tomēr efekts bijis īslaicīgs. Regulāri ielūkojoties LMT mājaslapā, Ziedonis pārliecinājies, ka viņa dzīvesvietā teorētiski joprojām uzrādās labs 4G pārklājums. Saziņa ar uzņēmuma palīdzības dienestu esot bijusi gana nogurdinoša.

Brīdī, kad pie Ziedoņa viesojas raidījums “Bez Tabu”, interneta signāls ir pietiekami stabils un attēla kvalitāte ir laba.

LMT pārstāve intervijā raidījuma “Bez Tabu” norāda, ka šoreiz vaina esot tajā, ka Ziedoņa tuvumā esot divas bāzes stacijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ilze Saulīte
“LMT” privātpersonu apkalpošanas dienesta direktore

Kad aģents aizbrauc pie klienta, sākumā izskatās, ka viss ir labi. Pēc kāda laika pakalpojums atkal darbojas nestabili. Mēs esam bijuši vairākas reizes. Sanāk, ka viņš dzīvo uz robežas starp divām bāzes stacijām, divām šūnām, tādēļ internets ir nestabils. Pārklājums tur ir. Rūters mēģina slēgties pie vienas bāzes stacijas, pie otras. No tehnoloģiskā viedokļa vieta ir specifiska.

Uzņēmums Ziedonim tuvākajā laikā nespēs palīdzēt, aicina gaidīt līdz nākamā gada vidum, kad notiks bāzu staciju modernizēšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm