tv3.lv

Maksā par tukšu gaisu! Privāto autostāvvietu nekaunīgi aizņem kāds svešinieks!

Bez Tabu redakcija saņēma zvanu no jurista, kurš saskāries ar absurdu situāciju pats savā pagalmā.

Jurists Edgars Zelderis dzīvo daudzstāvu namā, kur līdztekus dzīvokļiem varēja iegādāties arī stāvvietu nama iekšpagalmā. Stāvvietas ir numurētas, un iedzīvotājiem zināms, ka savu dzelzs rumaku nedrīkst novietot citam iedzīvotājam paredzētā vietā, tomēr tas kādam kaimiņam nav bijis šķērslis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

 

Edgars Zelderis
palicis bez stāvvietas

Zvanīju pārvaldniekam, tur neviens nezināja, kas tā par mašīnu. Pašam mašīnu arī kaut kur jāliek, jau trešo dienu tā. Atbrauca pašvaldības policija, arī viņi neko nevarēja izdarīt.

Pie teritorijas iebrauktuves ir dežurants, kuram nav ne jausmas par spēkrata īpašnieku. Kā liecina nama pārvaldnieka e-pasta vēstule, nezināmais autovadītājs dežurantam nodevis nepatiesu telefona numuru, kā rezultātā spēkrata īpašnieks nav sazvanāms.

Uz neatļautā vietā novietotās automašīnas priekšējā paneļa redzama lapiņa ar numuru. Bez Tabu sazinājās ar redzamo kontaktpersonu, taču bez panākumiem – izrādās, automašīnas īpašnieks uz priekšējā paneļa novietojis kāda veikala reklāmu.

Iesaistoties Bez Tabu, tomēr izdodas noskaidrot, kas ir mašīnas īpašnieks un kādēļ viņš ilgstoši savu dzelzs rumaku novietojis citam paredzētā vietā. Skaties video un uzzini, kā savu rīcību skaidro nepieklājīgais mašīnas īpašnieks.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm