tv3.lv

”Man ir ap 1300 eiro lieli zaudējumi!” Latvietis sūdzas par kurjerfirmas rīcību

2019. gada 27. jūnijā 19:35

Pēc diviem Rumānijā pavadītiem gadiem Eliass nolēma atgriezties uz dzīvi Latvijā. Lai ārzemēs nebūtu jāatstāj visi iegādātie apģērbi, apavi, kā arī sadzīves tehnika – mikroviļņu krāsns un televizors -, puisis uzmeklēja pārvadājumu kompāniju.

Visizdevīgākais piedāvājums esot bijis ”DPD”, ko Eliass arī izvēlējies. Visa iedzīve esot ietilpusi sešās kastēs. Vienā no tām oriģinālajā iepakojumā atradās televizors. Visus sūtījumus Eliass adresēja savam tēvam, jo pašam Latvijā izsūtīšanas brīdī vēl nebija atrasta dzīvesvieta Rīgā.

Kā norāda Eliass, viņu pārsteidzis, kā ”DPD” kurjers rīkojies ar citiem automašīnā esošajiem sūtījumiem, lai atrastu vietu, kur novietot Eliasa kastes. ”Viņš tās pārējās kastes un koferus mētāja pa furgonu. Domāju, ka esmu iepakojis atbilstoši standartiem, ka viss būs kārtībā,” stāsta latvietis.

Saņemot sūtījumus, tēvs nav pievērsis uzmanību kastu stāvoklim, jo neesot zinājis, kādās kastēs dēls sūtījumus iepakojis. Kad sūtījums nonācis līdz Eliasam, viņš sapratis, ka tās pamatīgi cietušas.

Eliass
Pārcēlies uz dzīvi Latvijā

Televizors bija sasists, tas vairs nebija izmantojams, nācās izmest. Arī mikroviļņu krāsnij ir buktes. Uz kastēm var redzēt pēdu nospiedumus. Kastes bija saplēstas, pēc tam salīmētas ar ”DPD” līmlenti. No kastēm pazuduši arī daži apavi. Kopā ar sūtījumu maksu man radīti zaudējumi aptuveni 1300 eiro apmērā.

Pēc sazināšanās ar pārvadājuma kompāniju tās pārstāvji piedāvājuši kompensāciju – vienu bezmaksas sūtījumu visā Eiropā. Aplūkojot kompānijas izcenojumu, Eliass noskaidrojis, ka tas atbilst 51,49 eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Eliasa kolēģis no Bukarestes izsūtījis vēl vienu sūtījumu ar puiša mantām. Šā sūtījuma ceļš aprāvās Polijā. ”Sistēmā redzēju, ka koferis vairākas dienas ir Polijā. Sazinājos ar ”DPD”, man atbildēja, ka ”sūtījuma dzīves cikls ir apstājies”,” stāsta puisis.

Pēc “Bez Tabu” iesaistīšanās uzņēmums pēkšņi atradis Eliasa koferi, kura ”dzīves cikls bija apstājies” Polijā, un apņēmies to nogādāt Latvijā. Uzņēmums gan nav gatavs pilnībā uzņemties vainu par sabojātiem sūtījumiem.

Jānis Grants
”DPD Latvija” valdes priekšsēdētājs

Mēs klientam esam vairākas reizes prasījuši atsūtīt bildi, lai redzētu, kādā materiālā sūtījums tika iepakots, taču šādu ziņu neesam saņēmuši. Šeit ir atstāta vieta komunikācijai. Esam gatavi piemērot 100% atlaidi piegādes izmaksām.

 

Eliass stāsta, ka sūtījumi tikuši iepakoti atbilstoši, izmantojot arī burbuļplēvi. Pēc sūtījumu saņemšanas kastes esot izmestas, līdz ar to tās neesot iespējams uzrādīt uzņēmuma pārstāvjiem.

Uzņēmuma piedāvātā kompensācija atbilst nedaudz vairāk kā 300 eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm