tv3.lv

“Man ir podziņu telefons!” Pensionārei jāmaksā par mobilajiem datiem, kurus pat gribot nevar izmantot

2021. gada 27. maijā 16:18

Jau desmit gadus rīdziniece Vallija ir uzticīga podziņu telefonam – bateriju gan “ēdot” zibens ātrumā, tomēr visādi citādi, lielpogu tālrunis savu funkciju pildot labi. Jau ilgstoši lieto “Zelta Zivtiņas” tarifu plānu “Senioriem”, kas maksājis 4,99 eiro, taču pēdējais rēķins licis ieplest acis. Jāmaksā par eiro vairāk, turklāt maksā ietilpst 100 MB interneta, kurus pat gribot, Vallija izmantot nevar!

Visvairāk Valliju pārsteidz, ka “Zelta Zivtiņa” kundzi nav brīdinājusi par gaidāmajām izmaiņām. Tāpat viņai šķiet, ka nebūtu nācis par sliktu arī apvaicāties, vai klients tarifu plānā iekļautos labumus maz varēs izmantot.

Vallija
neizpratnē par saņemto rēķinu

Man liekas, ka tā ir cūcība. Man vismaz kaut cik vēl ir pensija, bet citiem?

“Zelta Zivtiņas” zīmola vadītājs Agris Rencis stāsta, ka no 1. aprīļa visiem “ZZ Seniori” klientiem tarifu plāns papildināts ar bezlimita īsziņām un neliela apjoma internetu.

Agris Rencis
“Zelta Zivtiņas” zīmola vadītājs

Kundzes gadījumā uz līgumā norādīto adresi esam nosūtījuši informatīvu vēstuli. Pārliecinājāmies sistēmā, ka vēstule ir nosūtīta, šajā gadījumā informācija ir kaut kur noklīdusi.

Solis par datu iekļaušanu tarifu plānā pieņemts, pamatojoties uz faktu, ka interneta lietošana telefonā visstraujāk pieaug tieši senioru vidū. Pēdējo četru gadu laikā ir trīskāršojies to senioru skaits, kuri izmanto internetu telefonā. Tāpat dati liecina, ka pirms trīs gadiem 22% senioru lietoja viedtelefonus, šogad tie esot jau vairāk nekā 60% pensionāru.

“Zelta Zivtiņa” mierina seniorus, ka pārmaksāt gan nesanākšot, jo, pat ja internetu nelieto, tad šis tarifu plāns esot uz pusi lētāks nekā citur. Tomēr Vallija uzskata, ka tas neiztur kritiku, jo viņai izrakstīts rēķins par kaut ko, ko gribēdama nevar lietot!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm