“Man pateica, ka vairs nav!” Jaunie mājas īrnieki atbrīvojušies no iepriekšējo īrnieku privātajām mantām

Rīdziniece Madara ar ģimeni vairāk nekā gadu īrēja privātmāju Pierīgā, līdz jaunie vecāki nolēma pārcelties uz savu dzīvokli galvaspilsētā. Pārvākšanās procesā iepriekšējā dzīvesvietā palikušas vairākas ģimenes mantas.

Kopš pārcelšanās pagājuši gandrīz pieci mēneši, martā, kad Madara informējusi jaunos īrniekus, ka brauks savākt savas mantas, viņai paziņots, ka to vairs neesot. Visvairāk sievietei sirds sāpot par dēla kvadriciklu, kuru bērnam uzdāvinājusi dzimšanas dienā. Madara skaidro, ka ar jaunajiem īrniekiem bijušas labas attiecības, sākotnēji izrādījuši māju un arī pēcāk uzturējusi draudzīgu kontaktu.

Madara ir pārsteigta par ģimenes attieksmi, kuri paziņojuši, ka mantas esot ziedojuši labdarībai. Interesējoties, kādā labdarībā mantas ir nodotas, sieviete nesaņem atbildi, vien lūgumu vērsties pie jauno īrnieku advokāta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Starp citu, ģimene, kura likvidējusi Madaras dēla dzelteno kvadriciklu, gozējas TV ekrānos realitātes šovā “Ģimene burkā”.

Jautājot, kur šobrīd ir Madaras mantas, Graudiņu ģimene norāda, ka aptuveni pirms mēneša visu esot atdevuši citiem cilvēkiem. Ģimenes galva taisnojas, ka neesot bijis noslēgts līgums, kas liktu mantas glabāt.

Lietā neiesaistīts jurists Armands Logins uzskata, ka konfliktu būtu palīdzējis atrisināt mājas saimnieks, kurš, kā apgalvojot abi īrnieki, esot atteicies iejaukties. Taču jurists norāda, ka ģimene likumiski bez saimnieka ziņas nav varējuši atbrīvoties no Madaras mantām.

Šobrīd Graudiņi atsakoties Madarai maksāt kompensāciju, kā ģimene pieprasījusi, konfliktu risināšot ar juristu palīdzību.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm