“Manā gadījumā tā nav liela summa, bet citiem…” Internetveikals preci sola jau vairākus mēnešus

Rīdziniece Kristīne jūlijā vēlējās iegādāties jaunas smaržas. Tās ir diezgan specifiskas un nav pieejamas visos veikalos, tāpēc viņa atrada mājaslapu, kur konkrēto parfimēriju var pasūtīt. Ir pagājuši vairāki mēneši, taču Kristīne nav dabūjusi ne preci, ne naudu.

Kristīne veica pirkumu mājaslapā www.plus371.lv, par ko iepriekš nebija dzirdējusi, taču nolēma riskēt. Preci solīja piegādāt pēc divām nedēļām.

Norādītajā datumā Kristīne sazinājās ar internetveikalu, lai noskaidrotu, kāpēc sūtījums vēl nav piegādāts. Darbinieki lūdza vēl pagaidīt.

Kļūstot nepacietīgai, Kristīne vēlreiz zvanīja pārdevējam, lūdzot atmaksāt naudu, taču arī tas netika darīts. Sieviete pasūtītās smaržas gaida jau kopš jūlija.

Arī Patērētāju aizstāvji (PTAC) ir saņēmuši vairākus neapmierinātības pilnus iesniegumus no veikala klientiem. Noskaidrojam, ka internetveikals ir reģistrēts Igaunijā, taču tā pārstāvis uzturas Latvijā, tāpēc sūdzību gadījumā jāsazinās ar Eiropas Patērētāju informēšanas centru.

Mums izdodas sazvanīt internetveikala pārstāvi, kurš atzīst, ka divas reizes piegādātājs ir aizkavējies, taču beidzot klientei naudu atgrieza.

Kristīne apstiprina, ka naudu ir izdevies saņemt! Taču ar to stāsts nebeidzas. Sieviete iepirkās arī pašmāju internetveikalā “Inch two”, šoreiz gan konkrētais pārdevējs viņai ir zināms, vairākkārt ir veiksmīgi iepirkusies, taču tagad gan preci gaida vairākus mēnešus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikai pēc pirkuma veikšanas Kristīne ziņu portālos pamanīja vairākus rakstus, ka uzņēmums ir pasludinājis maksātnespēju. Taču, joprojām internetā var iegādāties vairāku simtu eiro vērtībā smalkās dizaina kurpes. Mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka Latvijā uzņēmums atrodas Elizabetes ielā, dodamies pārliecināties, kas atrodas konkrētajā adresē. Biroja telpās sastopam tikai divas sievietes, kuras apgalvo, ka ir tikai klientes un kur sastapt vadību, nemāk teikt.

PTAC redzeslokā uzņēmums ir jau divus gadus.

Šobrīd uzņēmējdarbība notiek Polijā, tāpēc PTAC pārstāve Sanita Gertmane iesaka Kristīnei rakstīt iesniegumu, lai kopā ar Polijas Patērētāju tiesību aizstāvjiem varētu palīdzēt.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm