“Maxima” zirņu burkā prāvs akmens! Sieviete izlauž zobu, tirgotājs ar sāpju naudu vilcinās!

Lielveikalā “Maxima” iegādātā zirņu burciņā ieklīdis akmens, tomēr sieviete, kura preci iegādājas, to nepamana un salauž zobu. Cietusī mēnesi cenšas sazināties ar lieltirgotavas pārstāvjiem, tomēr centieni nesekmīgi. “Maxima” attopas vien pēc “Bez Tabu” iesaistīšanās.

2017. gada 18. februārī 10:36

Rīdziniece Linda “Optima līnija” zaļo zirņu burciņu iegādājās 13. janvārī. Vakarā skatoties iecienīto televīzijas pārraidi, viņa vēlējusies zirņus notiesāt, ēdot no burkas, tomēr nav pamanījusi, ka tajā ir arī akmens. Uzkodusi uz tā un nolauzusi pusi zoba.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tas bija līdzīgs asfalta gabalam. Sajūtas nebija no patīkamākajām. Parasti, kad kaut ko ēdu, nepārskatu visu, ko es ēdu. Es paļaujos uz ražotāju, ka prece būs kvalitatīva, ka tajā nebūs svešķermeņu. Protams, pēc šīs reizes ne tikai zirņus pārbaudīšu, bet arī jebko citu,” par pieredzi stāsta Linda.

Izliekas nedzirdam mēnesi

Tā kā “Optima līnija” ir uzņēmuma SIA “Maxima Latvija” preču zīme, nav zināms, kas ražo konkrēto preci. Tirgotājs to tur noslēpumā. Tāpēc Linda dienu pēc zoba nolaušanas sazinājusies ar veikala pārstāvi informācijas centrā, izklāstījusi problēmu, darbiniece solījusi sazināties ar cietušo. Tomēr mēneša laikā vairākkārt zvanījusi vien Linda.

“Zobam ir nolauzta puse. Mēs visi zinām, cik mūsdienās maksā zobārsts. Es uzskatu, ka tā nav mana vaina, tāpēc man par to nav jāmaksā,” sašutusi par tirgotāja vienaldzīgo attieksmi ir Linda, kura saglabājusi arī pirkuma čeku.

Zobs ir jālabo pēc iespējas ātrāk, lai tas paliktu dzīvs, jo vilcinoties būs jāārstē zoba kanāls, kas izmaksās krietni dārgāk, informē Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta Terapeitiskās stomatoloģijas klīnikas vadītāja, profesore Anda Brikmane.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bez Tabu” izbeidz ciešanas

Sievietes izmisīgā cīņa ar veikalniekiem beidzas līdz ar “Bez Tabu” iesaistīšanos. Pusstundu pēc tam, kad raidījuma komanda sazinās ar “Maxima Latvija” sabiedrisko attiecību speciālisti, tirgotājs sazinās ar Lindu un informē, ka apmaksās zobārsta rēķinu.

Pārtikas un veterinārajā dienestā skaidro, ka akmeņi zirņos nav retums, tāpat svešķermeņi atrodami graudaugu produkcijā. Savukārt šokolādes konfektēs, visbiežāk ar riekstu pildījumu, nereti sastopami kožu kāpuri.

“Bez Tabu” savulaik vēstījis par kožu kāpuru koloniju iecienītajās konfektēs “Roks”.

Stomatoloģijas institūtā informē, ka pacienti zobus mēdz sabojāt, ēdot piparkūkas, nokožot diegus, iekožoties svešķermeņos, griķos, pīrsingos. Tāpat dažam bēdīgi beidzas iekošanās ar priekšzobiem ābolā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Speciālisti atgādina, ka svarīgi ir regulāri apmeklēt zobārstu, lai zobi būtu pietiekami stipri.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm