Mētā un smejas! Nofilmē darbinieku attieksmi pret “DPD” sūtījumiem

Sociālā vietnē “TikTok” publicētajā video redzami divi jaunieši un daudzas jo daudzas kurjerpakalpojumu sniedzējam “DPD” uzticētas paciņas. Jaunieši nevīžīgi izturas pret sūtījumiem un nekautrējas tos mētāt.

Darbinieki sevi filmējuši paši un translējuši notiekošo tiešraidē. Tiešraides fragmentu kāds ierakstījis un pārpublicējis citos kontos. Video skatīts vairāk nekā piecdesmit tūkstošu reižu. Komentāros lasāms skatītāju sašutums.

Es neesmu nevienu normāli noliktu paku redzējusi. Visas nomestas vai ar naidu aizsviestas.

“Bez Tabu” rīcībā esošā informācija liecina, ka video uzfilmēts šķirošanas cehā Jelgavā. Abi jaunieši salīdzinoši neilgi rūpējas par sūtījumu šķirošanu. Kā stāsta “DPD Latvija” vadītājs Jānis Grants, viņi ir apakšuzņēmēja piesaistīti.

Jānis Grants
“DPD Latvija” vadītājs

Mēs atpazīstam, ka tas noticis Jelgavā. Darbinieki arī mums ir zināmi. Izvērtējot apstākļus, ir skaidrs, kuri tie ir bijuši, kādi bija viņu motīvi. Protams, mēs nosodām šādu apiešanos ar sūtījumiem, tā nav mūsu ierastā prakse, tā mēs nedarām. Mums ir pamatotas aizdomas, ka šeit cilvēki varbūt meklējuši piecu minūšu slavu. To ir sasnieguši. Mēs šobrīd izvērtējam turpmāko sadarbību ar viņiem. Skatīsimies, kā tas viss ies uz priekšu.

Latvijas Reklāmas asociācijas vadītāja Baiba Liepiņa norāda, ka šādu video publicēšana var būt pamatīgs trieciens zīmolam. “DPD” savos oficiālos kanālos nolēmis klusēt un neskaidrot notikušo, tādējādi riskējot ar savu reputāciju un iespējamu klientu zaudēšanu.

Baiba Liepiņa
Latvijas Reklāmas asociācijas vadītāja

50 tūkstošu skatījumu nav maz, tas ir diezgan daudz. Domāju, ka būtu ļoti svarīgi uzņēmumam informēt par notikušo. Uzņēmumam būtu jābūt komunikācijai konkrētā situācijā. Vienmēr ir jāizvērtē tas ļaunums. Objektīvi jāizvērtē, cik liela auditorija ir sasniegta ar kādu video. Ja to redzējuši daži cilvēki, video neizplatās, tad, iespējams, tas pats arī noplaks, nav vērts piesaistīt tam uzmanību. Objektīvi jāizvērtē situācija, kādēļ tas noticis, kādēļ kāds darbinieks šādi rīkojies.

Uzņēmums gan ir pārliecināts par sava darba kvalitāti.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm