tv3.lv

“Nav nekā! Visu likvidē!” Pasta nodaļa Ogres pusē stundu dienā: “dāvana” Latvijas dzimšanas dienā?

Ogres novada iedzīvotāji neizpratnē par VAS “Latvijas Pasts” lēmumu saīsināt Taurupes ciema pasta nodaļas darba laiku uz nieka vienu stundu dienā, kā daudzi norāda, ļoti neizdevīgā laikā. Iedzīvotāji norāda, ka šāds lēmums, raugoties no citu pagastu pieredzes, visdrīzāk, nozīmē vien to, ka pasta nodaļa pazudīs pavisam.

2020. gada 17. novembrī 22:00

“Bez Tabu” redakciju par gaidāmajām izmaiņām informēja Taurupes pagasta iedzīvotāja Iveta.

Iveta
Taurupes pagasta iedzīvotāja

Pasta nodaļa paliks kā kaut kāds punkts, strādās tikai stundu, kurā daudzi neko nevarēs paspēt izdarīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Latvijas Pasts” publiskā paziņojumā informē, ka turpmāk Taurupē  pasta pakalpojumi būs pieejami katru darbdienu no plkst.13 līdz 14 līdzšinējā atrašanās vietā.

Iveta
Taurupes pagasta iedzīvotāja

Es painteresējos, piemēram, Lauberes pagastā. Tur arī sākumā pārgāja uz vienas stundas darba laiku. Pēc tam pastnieks pazuda vispār. Nav nekā. Tas pats arī citur: Mazozolos, Meņģelē. Vairākas pasta nodaļas jau ir nolikvidētas. Ir pensionāri, kuri nevar vienkārši ielekt mašīnā un “aizskriet” uz citu nodaļu.

Sandra
Taurupes pagasta iedzīvotāja

Tas neapmierina nevienu! Visi grib, lai pasts būtu uz vietas. Līdzšinējais darba laiks derēja.

Iveta
Taurupes pagasta iedzīvotāja

Ap pašvaldību vēlēšanām mums sola, ka būs viss, nekas netiks likvidēts. Stāsta, cik viss te būs labi, bet tiek darīts pretējais. Bankomāta nav, pakomāta te arī nav! Nekā nav, visu likvidē!

Pasts mierina – viss būs labi!

“Latvijas Pastā” informē, ka darba laiks tiek mainīts, ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu Taurupes pasta nodaļā, kas rada “Latvijas Pastam” ikgadējos zaudējumus vairāk nekā 5100 eiro apmērā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tomēr uzņēmumā mierina, ka “iedzīvotājiem arī turpmāk būs ērti pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi”. “Latvijas Pasta” paziņojumā arī pausts, ka, tāpat kā līdz šim, Taurupes pasta pakalpojumu sniegšanas vietā tās jaunajā darba laikā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pasta pakalpojumi, kurus nodrošina “Latvijas Pasts”: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde.

Ārpus pasta nodaļas darba laika pasta pakalpojumus būs iespējams saņemt arī dzīvesvietā, turpina mierināt uzņēmumā.

VAS “Latvijas Pasts”

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā, komercpreču iegādi u.c. Ar pastnieka starpniecību Taurupes iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 67008001 vai 27008001. Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Taurupes iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 23281450. Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Taurupes pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001, 27008001 vai 27891938 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Madlienas pasta nodaļu ATC ēkā, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst.8 līdz 15 un otrdienās, ceturtdienās no plkst.8 līdz 17.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm