Ne naudas, ne īpašuma! Rīdzinieks par dzīvoklīti Valkā iemaksā 900 eiro, taču paliek bešā!

Ieraugot sludinājumu par vienistabas dzīvokļa pārdošanu Valkā, rīdzinieks Toms sazinājās ar pārdevēju, kurš ar savu automašīnu potenciālo pircēju aizveda gan uz Valku, gan atpakaļ uz galvaspilsētu!

2017. gada 28. februārī 10:44

Pie raidījuma Bez Tabu vērsies pircējs, kurš norāda, ka par 3200 eiro vērto dzīvokli iemaksājis apaļus 900 eiro, taču līdz šim nav ticis ne pie dzīvokļa, ne atguvis savus līdzekļus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

2016. gada 8. maijā starp pircēju Tomu un pārdevēju Mārtiņu Lunderu tika noslēgts nekustamā īpašuma izpirkuma līgums. Tas paredzēja, ka Toms no pārdevēja iegādājas vienistabas dzīvokli Valkā, Rīgas ielā 5 -13.

Toms

Palika bez dzīvokļa un naudas

Noslēdzām izpirkuma līgumu un iedevu 100 eiro skaidrā naudā. Aptuveni pēc 2 nedēļām viņš man zvanīja, teica, ka skaidrā naudā grib vēl 400 eiro. Satikāmies un iedevu. Pēc tam zvanīja un teica, ka vajag iemaksāt vēl. Biju samaksājis 900 eiro, kad teicu, ka pirkumu nepieciešams apstiprināt pie notāra. Tam viņš nepiekrita.

Abas puses noslēdza vienošanos par izpirkuma līguma atcelšanu, kas paredzēja, ka M. Lunders 10 dienu laikā līdz 2016. gada 10. jūnijam Tomam atmaksās 900 eiro. Neveiksmīgais pircējs norāda, ka līdz šim saņēmis tikai 50 eiro un kārtējos tukšos solījumus.

Valsts policijas Valkas iecirknī raidījumam Bez Tabu norāda, ka dzīvokļa pārdevējs jau ir nonācis likumsargu redzeslokā, taču plašāki komentāri netiek sniegti. M. Lundera vārdu ierakstot interneta meklētājā, redzami vairāki ieraksti, kuros brīdina par iespēju tikt apkrāptam.

Bez Tabu izdodas sazināties ar dzīvokļa tirgotāju, taču viņa attieksme un komunikācijas stils ir pārsteidzošs. Vairāk skaties video!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm