tv3.lv

“Negribu maksāt par tādu “lubriku”!” Baldoniete tur aizdomās kaimiņu par elektrības zagšanu

2019. gada 7. janvārī 20:11

Baldones iedzīvotāja Teisija uzņēmusies mājas vecākās pienākumus. Atrisinājusi dažādas kaimiņu nebūšanas, taču ar vienu no problēmsituācijām pati saviem spēkiem nespējot tikt galā, tāpēc lūdz raidījuma “Bez Tabu” palīdzību – kundzei ir aizdomas, ka viens no mājas iemītniekiem zogot kāpņu telpas elektrību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Teisija vienu no kaimiņiem sākusi turēt aizdomās par elektrības zagšanu, jo pamanījusi, ka kāpņu telpas elektrības skaitītājs sācis griezties kā karuselis dienās, kad konkrētais kaimiņš esot mājās. Tāpat mājas vecākā nav apmierināta ar apsaimniekotāja darbu – elektrības kastes esot atvērtas un pieejamas ikvienam. Kādu dienu pamanījusi, ka aizdomās turētais kaimiņš rosījies ap elektrības kasti un tajā esošajiem vadiem.

Par savām aizdomām vairākkārt informējusi mājas apsaimniekotāju, taču situācija neesot mainījusies. “Bez Tabu” uzrunā arī iesaistīto kaimiņu, kurš kategoriski noliedz Teisijas sacīto, apgalvojot, ka maksā elektrību pēc sava patēriņa un kāpņu telpas elektrībai neesot pieslēdzies.

Kaimiņa pusē nostājies arī mājas apsaimniekotājs SIA “BŪKS” – tā valdes loceklis atklāj, ka signāli par iespējamu zādzību saņemti, veiktas pārbaudes, taču aizdomas neesot apstiprinājušās.

Sergejs Kirilovs
SIA “BŪKS” valdes loceklis

Konkrēto māju vairākkārt apsekojis mūsu elektriķis – nekādas zādzības nav konstatētas. Par situāciju sastādīts arī akts, kurā teikts, ka viss ir kārtībā.

Apsaimniekotāji aicina Teisiju neuztraukties un būt drošai, ka elektrības zagšana nenotiek. Runājot par vaļā esošajām elektrības kastēm, pēc “Bez Tabu” iesaistīšanās tās piedzīvojušas pārmaiņas un ir aizvērtas ciet. Tas nozīmē, ka tām vairs piekļūt neviens nevarēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm