tv3.lv

“Nevaru ielīst gultā, jo tā ir mitra un auksta!” Pensionārei mājās knapi 16 grādu

Sarkandaugavas iedzīvotājas Ilgas mājoklī ir vien knapi 16 grādu – pensionāre pa māju dzīvojas āra jakā, vairākos džemperos un biksēs, bet tāpat aukstums un mitrums pašas mājās liek justies nekomfortabli. Neskaitāmie zvani “Rīgas siltumservisam” situāciju nav risinājuši, tāpēc lūdz raidījuma “Bez Tabu” palīdzību.

2019. gada 11. oktobrī 18:33

Ilgas kundzes stāsta, ka 1. oktobrī visai mājai pieslēgts siltums. Diemžēl viņa starp šiem laimīgajiem jau otro gadu nav bijusi. Pa ausu galam dzirdējusi, ka pie vainas tehniskas problēmas ēkas komunikācijās, tomēr skaidru iemeslu tam, ka vienīgā salst, nezinot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ilga
vēlas siltumu

Nevar ielīst gultā, jo tā ir mitra un auksta! Slēdzu radiatoru, maksāju par siltumu un elektrību. Kas cits man atliek? Ja no rīta pieceļoties, drebulis rausta, neko nevar darīt!

Ņemot vērā, ka “Rīgas siltumserviss” apkuri pieslēdz pēc “Rīgas namu pārvaldnieka” norādēm, situāciju abu vārdā komentē mājas apsaimniekotāja pārstāvis Krists Leiškalns. Viņš norāda, ka šī problēma ir zināma, bet pagaidām tiekot strādāts pie tā, lai noteiktu, kāds ir cēlonis tam, ka Ilgas dzīvoklī nav silts.

Krists Leiškalns
“Rīgas namu pārvaldnieks” pārstāvis

Tiek meklēti tehniski risinājumi, kā pilnveidot ēkas apkures sistēmu, lai nākamajā sezonā šādas problēmas nebūtu.

Šobrīd ir vairākas versijas, kāpēc Ilgas dzīvoklis siltumu nesaņem, bet pagaidām par konkrētiem iemesliem un risinājumiem pāragri runāt. Šobrīd siltumsistēma ir stabilizēta, lai Ilgas dzīvoklī būtu atbilstoša temperatūra, bet domājot par nākamo sezonu, eksperti meklējot risinājumus problēmas risināšanā, lai starpapkures sezonā to varētu novērst.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm