tv3.lv

“Neviens no “Weekendbox” dāvanu komplekta piedāvājumiem nav pieejams!” Ko darīt, ja esi ticis pie šīs “dāvanas”?

2017. gada 13. decembrī 20:11

“Weekendbox.lv tirgo dāvanu kartes, kurām neviens piedāvājums nav pieejams,” ziņo sieviete, kura jubilejā saņēmusi “Weekendbox” dāvanu komplektu. Visi norādītie uzņēmumi pakalpojumu atteikuši, jo esot lauzuši sadarbības līgumu ar šo firmu.

“”Weekendbox” neapmaksāja mūsu sniegtos pakalpojumus, tāpēc mēs dāvanu kartes nepieņemam,” telefonsarunā paskaidroja atpūtas bāzes “Gaurats” pārstāve. Līdzīgi atbildēja vēl vairāki uzņēmumi, kuru piedāvājumi grezni gozējas “Weekendbox” mājaslapā.

Internetā un tirdzniecības vietās dāvanu kartes vairs nav pieejamas, bet zināms, ka jau iegādāto derīguma termiņš stiepjas līdz 2018. gada 28. februārim.

Sadarbības partneriem (restorāniem, SPA centriem, viesu namiem u.c.) vispirms jāpārliecinās par dāvanu kartes derīgumu, to var pārbaudīt speciālā sistēmā. Pēc tam, kad klients ir izmantojis izvēlēto pakalpojumu, uzņēmums izraksta rēķinu “Weekendbox”.

“Hotel Jūrmala SPA” mārketinga un pārdošanas vadītāja skaidro, ka “Weekendbox” izrakstītos rēķinus pārstāja atmaksāt pirms gada, taču situācijas nopietnība apjausta vien šā gada rudenī.

“Visu laiku bija solījumi – maksāsim, maksāsim, vēlāk maksāsim, pa daļām maksāsim. Nesen atnāca oficiāla vēstule par to, ka šobrīd oficiāli “Weekendbox” samaksāt nevar, taču no savām parādsaistībām neatsakās, un viss tikšot apmaksāts.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Weekendbox” līdz šim nav nonācis Patērētāju tiesību aizsardzības centra redzeslokā, pagaidām arī saņemtas tikai divas sūdzības no pakalpojumu sniedzēju puses.

“Tas, ka netiek nodrošināts pakalpojums, protams, liecina par to, ka uzņēmums gluži godprātīgi nedarbojas,” situāciju komentē Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāve Sanita Gertmane.

Patērētājiem šobrīd atliek vien vērsties pie dāvanu kartes tirgotāja, ja tā iegādāta internetā, jānoskaidro naudas saņēmējs un jāsūta iesniegums uz juridisko adresi.

Ja atbilde neseko, jāvēršas Patērētāju tiesību aizsardzības centrā. “Weekendbox” mājaslapā norādīta vien e-pasta adrese, juridiski uzņēmums deklarēts kādā daudzdzīvokļu namā Brīvības ielā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bez Tabu izdodas sazvanīt vienu no uzņēmuma līdzīpašniekiem, šobrīd situācija esot sarežģīta, tiek meklēti glābējrisinājumi, un plānots uzsākt maksātnespējas procesu. “Weekendbox” pārstāvis cer, ka izdosies situāciju sakārtot tā, lai varētu norēķināties ar visiem pakalpojumu sniedzējiem un klientiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm