tv3.lv

“No gultiņas ne ziņas, ne miņas!” Jūrmalnieci “uzmet” mēbeļu internetveikals

Jūrmalnieces Līgas ģimene vēl šā gada maija beigās internetā nolemj iegādāties jaunu bērnu gultiņu un matraci. Tiek iemaksāta pat visa darījuma summa – teju 300 eiro, taču vēl joprojām nav saņemta ne kārotā mēbele, ne arī nauda.

2020. gada 9. novembrī 13:21
Līga
iedzīta strupceļā

Sešas nedēļas pagāja. No gultiņas ne ziņas, ne miņas. Naudu mums neatmaksāja. Un vēl joprojām esam bez gultiņas un cīnāmies vismaz par naudas atgūšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vairāk nekā pusi vasaras Līga regulāri pa telefonu sazinās ar mēbeļu piegādātājiem, kuri sola, ka drīzumā pasūtījums tikšot izpildīts. Taču gultiņa tā arī neatrod ceļu uz jūrmalnieces mājām. Jūlija beigās Līga paraksta atteikšanos un paļaujas, ka tiks atmaksāta iemaksātā nauda. Taču arī tas nenotiek. Tad jūrmalniece jau vēršas Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC).

Uzņēmējs apņemas PTAC izpildīt Līgas prasību līdz 2. oktobrim, taču – arī tie izrādās vien tukši solījumi.

Atklājas, ka Līga noslēdza darījumu ar “Bez Tabu” reiz jau iepazīto mēbeļu tirgotāju “A-mēbeles.lv”. Toreiz rīdziniece Kristīne ilgu laiku cīnījās par virtuves iekārtas piegādi, bet vēlāk jau par iemaksātā avansa – teju 1000 eiro – atmaksāšanu. Nauda sižeta tapšanas laikā gan tika atdota, taču uzņēmuma pārstāvji notikušo neuzskatīja par krāpšanas mēģinājumu.

Skaties arī: “Aukstasinīga krāpšana!” Ne mēbeļu, ne avansa – tirgotājs vazā klienti aiz deguna.

Līga
iedzīta strupceļā

Es pārskaitu naudu par preci, un viņi man garantē preci. Tagad nesaņemu ne naudu, ne preci… Es uzskatu, ka tā ir oficiāla krāpšana. Jā, es tā uzskatu.

Atkārtoti uzrunājot “A-mebeles.lv”, uzņēmuma valdes priekšsēdētāja norāda, ka lieta jau tiekot risināta.

SIA “A-mēbeles.lv” vadītāja

Šī situācija ir izveidojusies lielo atmaksu apjomu dēļ. Bet šai personai šodien jau tiek veikta naudas atmaksa. Jo ir atzīmes grāmatvedībai, ka šis ir prioritārais atmaksas gadījums, kas ir jāveic.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs tikmēr uzsver, ka “A-mēbeles.lv” identisku domstarpību dēļ atrodoties soli no nokļūšanas melnajā sarakstā.

Arī šoreiz – neilgi pēc “Bez Tabu” izrādītās intereses – “A-mēbeles” ieskaita Līgas kontā visu iemaksāto summu. Tiesa gan, Līga jau ir iegādājusies citu bērnu gultiņu, turklāt šoreiz veicot apmaksu tikai pēc mēbeles piegādāšanas un uzstādīšanas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm