tv3.lv

Nopietni lūzumi, iekšējo orgānu asiņošana! Sievieti Aizkrauklē notriec pašas auto – kā tas iespējams?

2018. gada 16. jūlijā 19:35

Aizkrauklē sieviete pakļūst zem pašas auto riteņiem, gūst nopietnas traumas. Ceļu satiksmes negadījums pārsteidz policiju un glābējus.

Darbdienas vakarā 1975. gadā dzimusi sieviete kopā ar meitu devās atpūsties uz populāru Aizkraukles pludmali pie Daugavas, novietoja automašīnu “Opel Vectra” uzkalnā, pēc kā spēkrats sāka ripot un notrieca sievieti, auto saimnieci, informē Valsts policijā (VP).

”Sieviete novietoja automašīnu nelielā uzkalnā netālu no peldvietas. Bija atbraukusi ar savu meitu. Acīmredzot abas devās peldēties. Pēc automašīnas novietošanas, visdrīzāk, neizmantoja stāvbremzi un/vai neielika ātrumā. Meita pamanījusi, ka automašīna sāk ripot. Sieviete mēģinājusi apturēt automašīnu ar rokām. Acīmredzot paslīdējusi, nokritusi, un transportlīdzeklis pārbrauca pāri līdz viduklim. Sieviete guva vairākus ķermeņa lūzumus,” par ceļu satiksmes negadījumu stāsta VP Aizkraukles iecirkņa priekšnieks Renārs Dreijers.

VP pārstāvis Dreijers neatminas šādu vai līdzīgu ceļu satiksmes negadījumu, kamēr strādā policijā. Ar policijas spēkiem sievieti izglābt no spēkrata apakšas neizdevās, tāpēc tika piesaistīti ugunsdzēsēji glābēji. Glābšanas darbi tika pabeigti 28 minūtes pēc pirmā policijas izsaukuma. Arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā teic, ka neatminas šādu negadījumu.

”Izmantojām pneimatiskos instrumentus, lai paceltu automašīnu un atbrīvotu sievieti. Mūsu rīcībā ir pneimatiskie spilveni. Tos novieto zem smagiem priekšmetiem. Tiem piepūšoties, priekšmets paceļas uz augšu, rada brīvu vietu, tad var piekļūt cietušajam. Ja sievieti būtu centušies izvilkt aculiecinieki, varēja būt vairāk traumu, jo sieviete ir piespiesta. Piemēram, ja jau tā ir traumēts mugurkauls, tad varētu rasties vēl citas traumas,” par sievietes glābšanu stāsta VUGD Aizkraukles daļas komandieris Gundars Laukazīle.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kura brigāde arī ieradās glābt sievieti, informē, ka cietusī nogādāta slimnīcā ar aizdomām par vairāku ribu, iegurņa, apakšdelma lūzumu, vēdera iekšējo orgānu asiņošanu. Kurā slimnīcā nogādāta – neatklāj, tāpēc neuzzināt par pašreizējo veselības stāvokli.

Laikrakstam “Staburags” ziņots, ka sieviete nogādāta slimnīcā ar aizdomām par vairāku ribu, iegurņa, apakšdelma lūzumu, vēdera iekšējo orgānu asiņošanu.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm