tv3.lv

Pazemota un pēc divdesmit gadu kopdzīves izmesta uz ielas. Skaudra civillaulības pieredze

Santai sirds vai lūst, kad tuvojas ģimenes mājai Iecavas pievārtē, kurā kopā ar civilvīru dzīvojusi vairāk nekā divdesmit gadu. Kad uzsākuši kopdzīvi, sākuši būvēt māju. Kamēr tā tapusi, ar mazu bērnu sākumā visi trīs dzīvojuši pat teltī un garāžā.

2017. gada 7. martā 20:02

Sākumā mājas būvniecību finansiāli atbalstījuši Santas vecāki, pēc tam viņa audzinājusi bērnus, bet naudu pelnījis Santas civilvīrs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tagad dēliem jau ir 17 un 23 gadi. Viss bijis labi, līdz brīdim, kad pagājušā gada maijā civilvīrs atļāvis mājā dzīvot sievietei, kurai ir četrus gadus veca meita, kuras tēvs, izrādās, esot Santas civilvīrs. Santa gan tam atsakās ticēt, jo pirms četriem pieciem gadiem paši plānojuši vēl vienu mazuli. Sākumā jaunā iemītniece dzīvojusi pirts mājā, pēc tam – dzīvojamā.

Abas sievietes zem viena jumta nav varējušas sadzīvot. Santas civilvīra jaunā civilsieva izlikusi uz ielas Santas mantas un iespaidojusi viņu arī fiziski, ar nolūku izdzīvot no mājas. Vīrs konfliktā neesot iesaistījies un centies izvairīties nostāties kādas pusē.

Galu beigās mājas slēdzene esot nomainīta, un Santa vairs nav tikusi mājā. Kopā ar nepilngadīgo dēlu nu dzīvo savas mātes mājā, bet vecākais dēls īrē dzīvokli.

Raidījums Bez Tabu sazinās ar Santas civilvīru, taču viņš nevēlas sniegt interviju par radušos situāciju.

Santa ziņojusi Iecavas novada Bāriņtiesai par konfliktu ģimenē, kur cieš nepilngadīgs bērns un iespējamo emocionālo vardarbību pret viņu no tagadējās mājas iemītnieces. Lēmumu par konkrēto lietu Bāriņtiesa gan nedrīkstot publiski izpaust.

Iecavas domes sabiedrisko attiecību speciāliste atzīst, ka konflikta risināšanā iesaistīta ne tikai Bāriņtiesa, bet arī sociālais dienests un Administratīvā komisija, kura vienu ģimenes lietu jau izskatījusi. Valsts policija nupat esot pārsūtījusi uz novada domi vēl vienu lēmumu. Mantisko strīdu sarežģī, ka pāris nebija reģistrējis laulību.

Santa uzrakstījusi iesniegumus par konfliktu ģimenē un mantisko strīdu arī Prokuratūrai un Valsts policijai. Iespējams, tikšot atzīts, ka tas esot civiltiesisks strīds un nekas cits neatliks, lai to atrisinātu, kā vien vērsties tiesā.

Tikmēr Santa gatava savam civilvīram visu piedot, stāsta, ka joprojām viņu mīl un vairāk par visu atkal grib atjaunot kopdzīvi.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm