Pensionārs Stopiņos mājas apsaimniekotāja neizdarības dēļ pats apņemas salabot jumtu, taču naudu par ieguldīto nesaņem!

2021. gada 23. jūlijā 19:20

Vladimirs Stopiņu novada mājās “Mārītēs” dzīvo gadiem ilgi, teju desmit gadus viņš lūdz mājas apsaimniekotājam savest kārtībā cauro jumtu, taču viss apstājas pie solījumiem, ka drīzumā ķersies klāt pie remontdarbiem.

Vīrietis nogura no mūžīgajiem solījumiem, tāpēc pats apņēmās salabot jumtu. Tā kā Vladimiram ir sava firma, kas nodarbojas ar šāda veida darbiem, viņš ar apsaimniekotāju sarunāja, ka pats visu nokārtos.

Vladimirs
vēlas atgūt savu naudu

Februārī aizgāju pie mājas apsaimniekotāja Koponāna kunga, teicu, ka esmu ar mieru taisīt jumtu. Vienojāmies, ka darbus veikšu divu tūkstošu eiro apmērā. Viņš piekrita, teicu, ka vajadzētu līgumu uzrakstīt. Taču Koponāns atteicās, pateica, kādas man ir tiesības un kādā naudas summā veikšu darbus.

Vladimirs pats savām rokām divu mēnešu laikā jumtu salaboja, taču, apskatot rezultātu, apsaimniekotājs atteicās maksāt. Vīrietis ir gaužām sašutis, jo darbos ieguldīja visu savu pensiju, aptuveni 2000 eiro.

Vladimirs
izstāsta notikušo

Mēs kopā atbraucām apskatīt, vai pēc darbiem joprojām jumts tek. Tieši tajā dienā bija izkārta veļa, bija sutīgs, mitrs gaiss. Savukārt jumts bija auksts, jo lietus bija lijis, tāpēc mitrums kondensējās pie griestiem. Viņš man rādīja, ka šeit pil un vēl šeit, bet es viņiem teicu, no kā tas ir. Manī vairs neklausījās.

Vīrietis vērsās arī pie pašvaldības, lai lūgtu palīdzību, kā atgūt iztērēto naudu, taču saņēma atbildi, ka pašam problēma jārisina.

Vita Paulāne
Stopiņu novada domes priekšsēdētāja

Kā mēs varam palīdzēt, viņš jau ne kā iedzīvotājs veica darbus. Viņš tur dzīvo, bet ar savu firmu veica jumta remontu. Cik es zinu, Vladimirs ar pašvaldības aģentūru nevarēja vienoties par pieņemšanas-nodošanas aktu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apsaimniekotājs apstiprina, ka nauda nav samaksāta, jo neesot apmierinājusi paveikto darbu kvalitāte. Turklāt šogad plānā esot bijis salabot jumtu, taču atļāva to Vladimiram izdarīt ātrāk.

Jānis Koponāns
Stopiņu novada pašvaldības aģentūras “Saimnieks” direktors

Man ir cilvēki, celtnieki, kas to visu pārbauda. Viņi pārbaudīja, kvalitāte neatbilst, mēs atteicāmies apmaksāt. Kaut ko jau viņš novērsa, manējie tāmi pārbaudīja, pārspīlēti sagatavota. Tāpēc arī viņam netika samaksāts.

Līgumu mēs neslēdzām, nekādu saistību “Saimniekam” pret viņa darbu nav, pēc tam, kad speciālisti no malas paaicināti pārbaudīja, šausmas, šādi jumtu nevar remontēt.

Apsaimiekotājs sola vēlreiz pārskatīt darbus un novērtēs, cik lielu naudas summu tad atmaksās Vladimiram. Tomēr Vladimirs vēlas atgūt visus iztērētos līdzekļus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm