tv3.lv

Pērkot aviobiļetes uz saulainajiem dienvidiem, ģimene paliek bez vairāk nekā 800 eiro!

Normunds jau pērnā gada septembrī internetā sāka meklēt aviobiļetes, lai kopā ar ģimeni dēla pavasara brīvlaiku pavadītu dienvidos.

2017. gada 28. jūnijā 7:27

Attiecīgās biļetes atrastas mājaslapā www.wizzair-aviobiletes.lv, kas nav lidsabiedrības oficiālā lapa.

Normunds
Palicis bez ievērojamas naudas summas

Biļeti centos nopirkt divas reizes, taču abi mēģinājumi bija neveiksmīgi. Pirms pēdējā soļa izlēca paziņojums, ka ir sistēmas kļūda, nauda no kartes netiek noņemta. Tad atradām lētākas biļetes lapā 2fly.lv, kur tās veiksmīgi nopirkām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gan neveiksmīgajā pirkumā, gan veiksmīgajā pirkumā kā papildu pakalpojums tika iegādāta lidojumu atcelšanas iespēja. Tādējādi būtu iespējams atgūt līdz pat 80%  aviobiļešu cenas.

Normunds norāda, ka aptuveni pēc pusotras stundas e-pastā saņēmis paziņojumu no wizzair-aviobiletes.lv, ka darījums ir aktīvs. Arī internetbankā rādījies, ka aptuveni 830 eiro ir rezervēti. Sazvanot uzņēmuma pārstāvi, viņa uzsvēra, ka, lai varētu atgūt rezervēto summu, nepieciešams darījumu veikt līdz galam.

Aiz abām mājaslapām, visticamākais, figurē Lietuvas uzņēmumi, un tie jau iepriekš nonākuši uzraugu redzeslokā. Uzņēmuma Latvijas filiāles pārstāvji atsakās situāciju komentēt kameras priekšā.

Neklausot sievas padomam, vīrietis samaksājis prasīto summu. Pēc apmaksas uzņēmuma pārstāve paziņoja, ka līdzekļus varēs atgūt tikai pēc 17. marta, kad lidojumam vajadzētu notikt. Taču te tev, nu, bija… Ģimenes kontā ieskaitīti 80% jeb 353 eiro no tā lidojuma vērtības, kas iegādāta 2fly.lv mājaslapā un ko atpūtnieki izmantoja. Turpretī neizmantotā lidojuma kompensācija, kā norāda Normunds, būtu par aptuveni 200 eiro lielāka.

Gunta Olšteine
Ceļojumu rezervēšanas sistēmas “Amadeus Latvija” pārstāve

Nauda būtu uzreiz jāatmaksā, ja ir bijis tāds pieprasījums, un šāds pakalpojums ir pieejams. Nav jāgaida izlidošanas datums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Speciāliste iesaka pievērst pastiprinātu uzmanību tam, kādās mājaslapās vēlaties iegādāties biļetes.

Kādēļ biļešu tirgotāji kavējas ar naudas atmaksu? Par ko Lietuvas Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji uzņēmumam piemērojuši 4000 eiro lielu naudas sodu? Atbildes uzzini video!

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm