tv3.lv

“Pietura vārtiņu priekšā!?” Saimniece izbrīnīta par ceļa pārbūvi Mērsragā

Šogad valsts autoceļu tīklā plānots uzlabot vai atjaunot aptuveni 1100 kilometru. Un tieši nepilna puskilometra gara posma remonts Mērsragā radījis neērtības un kaudzi jautājumu vietējai iedzīvotājai.

2021. gada 26. aprīlī 19:46

Ķipatu ielā dzīvojošā Lienītes kundze pat nezina, smieties vai raudāt, kāpēc ceļa remontdarbu laikā tieši iepretim vārtiņiem izbūvēta pietura, ja tā iepriekš jau gadu gadiem atradās gluži citā vietā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirms būvdarbiem neviens neesot uzrunājis un brīdinājis Lienītes kundzi, ka nama priekšā tagad tiks uzslieta pieturvieta. Iedzīvotāja arī vietējā domē nerod atbildes.

Mērsraga novada domes priekšsēdētājs Roberts Šiliņš vien nosaka, ka šis ir valsts ceļa posms, tāpēc pašvaldībai te neesot teikšanas, un arī projektētāji neko nejautājot.

Ķipatu iela līdz pat remontdarbu uzsākšanai galvenokārt bija ar grants segumu. Vēl pērn šeit ceļu apstrādāja ar pretputekļu materiāliem, taču šogad te tiks ieklāts asfalts. Un Lienītes kundze negribot velk paralēles ar jaunajiem kaimiņiem, proti, tur mītošais saimnieks esot nu ļoti tuvu stāvoša persona Latvijas ceļu lietās.

Lienīte

Jau pagājušajā gadā veikalā teica, ka mums būs asfalts saistībā ar to, ka te ir putekļi un viņš te it kā tajā ceļu daļā kaut kas skaitās. Es jau, protams, neticēju, bet tas fakts kā tāds ir. Man aizdomas, tās ir tikai manas aizdomas, ka varētu būt, ka viņam nepatika tā pietura tik tuvu.

“Latvijas Valsts ceļu” pārstāve Anna Kononova noliedz, ka ceļa projekts izstrādāts pēc konkrētas personas prasībām. Būvdarbu pasūtītāja pārstāve gan uzsver, ka izmaiņas veiktas iedzīvotāju drošības dēļ un pieturai cits izvietojums neesot bijis iespējams.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lienītes kaimiņš, kurš arī šobrīd ir “Latvijas Valsts ceļu” darbinieks, telefonsarunā dievojas, ka neesot pat pirkstiņu piedūris Ķipatu ielas un pieturu projektēšanā.

Lienīte

Es laikam samierināšos ar visu. Es tikai gribēju, lai redz, kā notiek.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm