tv3.lv

“Pirms reģistrācijas vietas jau aizņemtas!” Slēpotājs kritizē Latvijas trašu apmeklējumu iespējas

Kalnu slēpošana Latvijā ir apdraudēta, jo nevarot pat rezervēt nevienu vēlamo laiku, tā ziņo skatītājs Kristaps. Tiklīdz sākas reģistrēšanās jau pēc 15 sekundēm brīvu vietu vairs neesot, to savukārt raksta slēpošanas entuziaste Anete.

2021. gada 21. janvārī 18:49
Kristaps

Labdien! Ar ģimeni vēlamies rezervēt laikus slēpošanai uz kalna. Taču katram kalnam – Žagarkalns, Milzkalns, Riekstukalns – laikus var rezervēt tikai divas dienas pirms. Meklējam laiku sestdienā Žagarkalnā, taču tikai ceturtdienā varēs sākt rezervāciju. Bet mājaslapā redzam, ka rezervācijas jau ir veiktas. Ļoti nepatīkami redzēt, ka citi ir nevienlīdzīgāki par citiem. Lūdzu jums palīdzēt noskaidrot, kas par lietu!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nav noslēpums, ka arī slēpošanas kalniem ir jāievēro epidemioloģiskās drošības pasākumi. Tātad – vienlaikus drīkst uzņemt noteiktu cilvēku skaitu. Tas ir saprotams, bet – kas tad notiek ar to rezervāciju pirms rezervēšanas noteiktā laika? Arī to “Bez Tabu” ir izdevies noskaidrot.

Māris
“Žagarkalna” tehniskais direktors

Mēs nevaram atvērt to rezervāciju ilgu termiņu uz priekšu, jo cilvēkiem atkal ir kaut kādi savi paradumi. Viņi jau nevar izplānot, ko viņi darīs pēc divām nedēļām, kurā stundā viņi slēpos. Tāpēc mēs veram vaļā to rezervāciju divas, trīs dienas iepriekš. Nu, arī tagad mēs redzam, ka konkrēti cilvēki tur reģistrējas ar saviem e-pastiem. Mēs jau redzam, kā viņi to dara. Viņi sareģistrē vairākus laikus vienā dienā un tad skatās – lūk, uz šo laiku es tikšu, es braukšu. To, kur netiek, to tad pēdējā brīdī atceļ.

Bez Tabu:  Vai tā taisnība, ka tur ir kaut kādas pirmsrezervācijas iespējamība?

Nu, tas ir iespējams, bet tā ir mūsu iekšējā lieta. Tā tomēr ir privāta sfēra, privāts bizness. Mums ir tātad arī organizētas slēpošanas skoliņas, kur bērni iet, mums ir instruktori, kas katru sestdienu strādā. ”X” stundas strādā 20 instruktori. Tas nozīmē, ka viņiem ir savi klienti. Tie tiek ielikti tajā rezervācijā pirms atveras tajos 10.00.

Un, ja cilvēki saka, ka netiek pie mums, nav iespējams atbraukt… Nu, tas ir vienkārši – tehniski mēs redzam, ka tā nav, ja katru dienu pie mums atbrauc 1000 cilvēku. Tas ir ļoti daudz. Teikt, ka pie mums nevar atbraukt, tas man liekas bišķiņ pretrunīgi!

No ceturtdienas, 21. janvāra, papildus esošajām rezervācijas sistēmām vairākās slēpošanas trasēs Latvijā uzsākta pacēlāja biļešu un vietas rezervācija iepriekšpārdošanā internetā – bilesuparadize.lv.

Kā norādīts “Žagarkalna” mājaslapā, – biļešu iegādei ir atvērti visi laiki nedēļu uz priekšu, ieskaitot tuvākās brīvdienas. Turklāt pēc iegādes šo biļeti nevarēšot anulēt un rezervāciju atsaukt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm