tv3.lv

Pļavnieku iedzīvotāji panikā. Daudzdzīvokļu nama apkaime pārtop par izgāztuvi

Rudens ielas iedzīvotāji Pļavniekos sit pie trauksmes zvana, jo drīzumā pie viņiem varētu izveidoties otri “Getliņi”. Jau piekusuši, cīnoties ar nelegāli izmestajiem atkritumiem. Aicina palīgā “Bez Tabu”.

2020. gada 15. jūlijā 19:50

Pēc “Bez Tabu” vizītes maijā atkritumi tiek izvesti un “Rīgas namu pārvaldnieks” pat  ievieto paziņojumu, ka tur tos nedrīkst novietot. Pēc pāris mēnešiem “Bez Tabu” atkal dodas uz vietu galvaspilsētā, kas vēl maijā draudēja pārvērsties par atkritumu izgāztuvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pie daudzdzīvokļu nama, vietā, kur šmuce bija iepriekš, tās vairs nav. Pārvaldnieks aizvedis prom, taču turpat netālu zaļajā zonā izveidojies jauns atkritumu kalns. Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka jauno izgāztuvi izveidojuši nama apsaimniekotāja pārstāvji. Pēc pagrabu tīrīšanas visu no pagrabiem izvākto drazu izvietojuši turpat netālu zaļajā starp kokiem un aizbraukuši.

Apcerot nedienas ar atkritumiem, vietējais iedzīvotājs Genādijs Griņko šai tēmai pat radījis skaņdarbu.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis aicina vietējos iedzīvotājus fotografēt pārkāpējus, fiksējot arī viņu auto numurzīmes un ziņojumus ar pierādījumiem sūtīt policijai. Atgādina, ka autoriepas var novietot tam īpaši paredzētās vietās, meklējot informāciju par sev tuvāko iespēju vietnē: atkritumi.lv.

Krists Leiškalns
“Rīgas namu pārvaldnieka” pārstāvis

Jāsaka, ka šajā vietā atkritumi, kas sākotnēji bija neliels daudzums, apauga ar papildu atkritumiem un izveidojās salīdzinoši liela atkritumu gūzma. Šeit bija problēmas sadarbībā ar atkritumu izvedējiem. Pārvaldnieks veica remontdarbiem nepieciešamās zonas atbrīvošanu pagrabā. Pēc plāna bija jāizved nākamajā dienā šie atkritumi, uzreiz pēc tīrīšanas. Diemžēl atkritumu izvešanas uzņēmums to neizdarīja. Šī izvešana uzreiz nesekmējās un aizkavējās. Sākotnēji bija plānots par dienu, pēc tam par nedēļu. Diemžēl šis process iekavējās daudz ilgāk.

Pēc tikšanās ar “Bez Tabu” atbildīgo amatpersonu reakcija arī šoreiz ir zibenīga un jau nākamās dienas rītā visa šmuce arī no Pļavnieku zaļās zonas tiek  aizvesta prom. Un apkārtne atkal ir sakopta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm