tv3.lv

Policistu no Alūksnes atzīst par vainīgu avārijā un tās slēpšanā; šoferis turpina tiesāties

Valsts policija pieņēmusi lēmumu atzīt par vainīgu ceļu policistu Aleksandru Finu no Alūksnes ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanā un avārijas vietas pamešanā, neziņojot par to noteiktā kārtībā.

Atgādinām, ka pērnā gada februārī naktī vienā no krustojumiem Alūksnē “Volvo” šoferis “ielidoja” ceļa norobežojošajās barjerās. Nav gan zināms, vai avārija notikusi reibumā, jo vadītājs un arī otras automašīnas šoferis, kurš piesteidzās klāt negadījuma brīdī, aizbēga no notikuma vietas. Pateicoties vietējiem iedzīvotājiem, izdevās noskaidrot arī potenciālo vaininieku – vietējo ceļu policistu Aleksandru Finu, kurš raidījumā “Bez Tabu” gan visu vainu noliedza. Arī to, ka avāriju it kā esot piesedzis kolēģis Toms Šneiders. Valsts policija tikmēr norādīja, ka lieta tiek izmeklēta un abi likumsargi pēc dienesta pārbaudes nu veic citus dienesta pienākumus, kas neesot saistīti ar ceļu satiksmes uzraudzību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bez Tabu” sazinājās ar Valsts policiju, noskaidrojot jaunāko informāciju konkrētajā lietā.

Dimitrijs Kohanovs
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja priekšnieka vietnieks

Mūsu darbinieks Aleksandrs Fins tika saukts pie atbildības pēc diviem pantiem. Pirmais pants par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu. Un otrs – par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu, nepaziņojot par to noteiktā kārtībā. Mēs saskatījām, ka viņš ir vainīgs. Viņš ir apstrīdējis šos lēmumus. Vidzemes reģiona pārvalde atstāja to spēkā. Un šobrīd viņš ir pārsūdzējis mūsu lēmumu Vidzemes rajona tiesā. Notikušais un arī tālāk pieņemtie lēmumi neliedz viņam turpināt ieņemt amatu policijā. Fins šobrīd ieņem tādu amatu, kas nav saistīts ar ceļu satiksmes uzraudzību, nav tieši saistīts ar ceļu satiksmi. Fins turpina darbu Iekšlietu ministrijas Valsts policijā. Šobrīd viņš dienē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirknī inspektora amatā.

Zināms, ka tiesa atstājusi spēkā policijas lēmumu par negadījuma izraisīšanu. Savukārt lēmums par negadījuma vietas atstāšanu vēl tiekot skatīts apgabaltiesā.

Tikmēr policists Šneiders turpina darbu Alūksnes policijas iecirknī, taču arī veic pienākumus, kas nav primāri saistīti ar ceļu satiksmes uzraudzību. Detaļas par disciplinārlietu Kohanovs nokomentēt nevarēja.

Žurnālists
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm