“Propaganda lielos apmēros!” Iedzīvotāji neapmierināti ar politiskās partijas reklāmām liftos

Imantas, Zolitūdes, Pļavnieku un citu rajonu iedzīvotāji ziņo par dzīvojamo māju liftos izvietotajiem plakātiem, kuros reklamē politisko partiju “Saskaņa”.

2019. gada 7. maijā 19:31

Izvietotajā reklāmā atgādina par gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām, kurās kandidē arī politiskā partija “Saskaņa”. Pavisam maziem burtiem norādīts, ka partiju apmaksā “Gods kalpot Rīgai”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Satiktie iedzīvotāji pret izvietoto reklāmu ir skeptiski, uzskatot, ka tā nav nepieciešama. “Nu, tā ir propaganda, manā uztverē,” uzskata iedzīvotājs Ervīns.

Arī pērn, priekšvēlēšanu periodā, “Bez Tabu” sasniedza iedzīvotāju ziņas par to, ka cilvēkiem nākas sastapties ar vienas konkrētas politiskās partijas pārstāvjiem. Tāpat cilvēkiem ir aktuāls jautājums par ienākumiem – kur nonāk saņemtā nauda par izvietotajām reklāmām?

Imantas guļamrajonu apsaimnieko kooperatīvs “Zolitūde”, vadītāja Vera Druva par izvietotajām reklāmām dzirdot pirmoreiz. Jāpiebilst, ka kooperatīvs ir noslēdzis līgumu ar uzņēmumu “Media Divi” par reklāmu izvietošanu liftos, taču “Saskaņas” reklāmas esot jaunums. Kooperatīva vadītāja, sazvanījusi uzņēmuma darbiniekus, skaidras atbildes par reklāmām nesaņem. “Media Divi” pārstāvis vien nosaka, ja cilvēkiem reklāmas nepatīk, tās tikšot noņemtas nost.

Uzņēmuma “Media Divi” juridiskā adrese atrodas kādas dzīvojamās mājas dzīvoklī, durvis netiek atvērtas, un arī satiktie cilvēki apstiprina, ka dzīvoklī cilvēki parādoties reti. Sazvanīts uzņēmuma pārstāvis situāciju nekomentē, bet lūdz interesējošos jautājumus nosūtīt e-pastā. Arī to raidījums “Bez Tabu” izdara, taču atbilde neseko.

Partijas “Saskaņa” preses sekretārs apstiprina, ka ir noslēgts sadarbības līgums ar uzņēmumu “Media Divi” par reklāmu izvietošanu. Tāpat “Rīgas namu pārvaldnieks”, kas apsaimnieko mājas, kuru liftos arī atrodas partijas reklāmas, apstiprina, ka noslēgts līgums ar “Media Divi” par reklāmu izvietošanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Krists Leiškalns
“Rīgas namu pārvaldnieks” pārstāvis

Izsolē uzvarēja piedāvājums ar summu 0,81 EUR mēnesī par katru lifta reklāmas stendu. Nauda par reklāmas stendiem tiek ieskaitīta konkrētās ēkas uzkrājuma fondā.

Par reklāmām liftos raidījums “Bez Tabu” informējis arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm