“Raudiens nāk!” Iedzīvotāji Cēsu pusē šokā par pasta nodaļas slēgšanu

Uzzinot par pasta nodaļas slēgšanu Stalbes pagastā, Guna Rukšāne kopā ar domubiedriem nu cenšas izdarīt visu, lai šo procesu apturētu.

Bez Tabu pie pasta nodaļas sagaida vairāki vietējie iedzīvotāji, kuri atklāj, ka pasta nodaļas slēgšana būšot liels trieciens.

Paciņu sūtīšana un saņemšana, naudas pārvedumi un rēķinu apmaksa, pensiju izņemšana, arī preses izdevumu, saimniecībā noderīgu lietu un pat augu sēkliņu sagāde. Un tie ir tikai daži no pakalpojumiem, ko vietējie izmanto pasta nodaļā. Savu lomu spēlē arī satikšanās un socializēšanās ar līdzcilvēkiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Stalbes pasta nodaļas slēgšanas gadījumā tuvākā nodaļa atrodas aptuveni 12 kilomteru attālumā – Straupē. Guna uzsver, ka bieži izmanto pasta pakalpojumus, taču tagad braukšana uz Straupi būšot ekonomiski neizdevīga.

Šī gan nebūt nav pirmā nodaļa, ko valsts akciju sabiedrība “Latvijas pasts” nolēmusi slēgt. Līdz šim aizklapētas vairākas nodaļas pat galvaspilsētā. Tas viss, veicot reorganizāciju un optimizāciju.

“Lēmums ir pieņemts,” uzsver “Latvijas pasts” valdes loceklis Kristaps Krūmiņš. Uzņēmums nupat noslēdzis vairāk nekā piecu miljonu darījumu, sarūpējot 340 jaunas automašīnas pasta darbiniekiem. Un arī Stalbes gadījumā ēkā izvietotā nodaļa transformēsies uz četriem riteņiem.

“Latvijas pasts” nenoliedz, ka drīzumā tiks slēgta vēl kāda nodaļa Latvijā. Stalbes pasta nodaļa darbu beigs aprīļa izskaņā.

Žurnālists
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm