Rīdzinieks brīdina par pašmāju televīzijas šova zvaigzni, kura internetā apkrāpj pircējus

Rīdzinieks Aleksandrs pamanīja visai vilinošu sludinājumu “Facebook” sludinājumu sadaļā “Marketplace”. Nopriecājies, ka spēļu konsole maksā vien 80 eiro, nolēmis to iegādāties un uzdāvināt bērniem Ziemassvētkos. Aleksandrs vērsās pie raidījuma “Bez Tabu”, jo ticis apkrāpts.

Pirms darījuma veikšanas Aleksandrs rūpīgi pārdevēju izpētījis sociālajos tīklos. Pamanījis, ka sieviete vārdā Laura Caune Google meklēšanas rezultātos parādās ne reizi vien, izrādās, viņa vairākkārt ir piedalījusies dažādos pašmāju realitātes šovos, tādēļ uzticējās pārdevējai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aleksandrs Laurai pārsūtījis 80 eiro, taču, līdz ko saņēmis naudu, pārdevēja viņu sociālajos tīklos bloķējusi. Aleksandrs gan nav vienīgais, kurš ir iekritis krāpnieces lamatās. Internetā atrodamas vairākas sūdzības.

Starp citu, Laura pirms vairākiem gadiem piedalījās arī projektā “Caur ērkšķiem uz…”. Sazināmies ar vienu no raidījuma dalībniecēm Laimu, kura atzīst, ka Laura filmēšanas laikā nav piesaistījusi meiteņu uzmanību. Tam piekrīt arī producente Aija Strazdiņa-Ratinska.

Raidījums “Bez Tabu” sazinājās ar Lauru Cauni, kura gan noliedz, ka mēģinājusi vīrieti apkrāpt, starp abiem izvērties konflikts. Aleksandrs par krāpniecību uzrakstīja iesniegumu Valsts policijā.

Valsts policija

Par šo gadījumu Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirknī tika saņemts iesniegums, un šā gada 3. janvārī uzsākta resoriskā pārbaude. Savukārt informāciju par to, vai konkrētā persona iepriekš ir nonākusi Valsts policijas redzeslokā, nevaram sniegt.

Aleksandrs ziņo, ka naudu bez jebkādiem paskaidrojumiem ir izdevies atgūt.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm