"Rīgas namu pārvaldnieks" mēnešiem ilgi nelabo liftus. Iedzīvotāji nikni

“Rīgas namu pārvaldnieks” vairākus mēnešus nespēj atrisināt samilzušo liftu problēmu galvaspilsētā. Paula Lejiņa ielas 3. nama iedzīvotāji jau trešo mēnesi spiesti iztikt bez lifta. Deviņstāvu namā ir vairāki cilvēki ar kustību traucējumiem, kā arī grūtniece. Nama apsaimniekotājs ilglaicīgi neatbild iedzīvotājiem, kad beidzot lifts tiks salabots.

Rimma
Jau trešo mēnesi spiesta iztikt bez lifta

Mums ir trīsgadīga meita. Katru dienu nesam viņu uz septīto stāvu. Vēl ir iepirkumu maiss un rati. Mums līgumā ar “Rīgas namu pārvaldnieku” ir noteikts, ka problēmas jānovērš trīs darba dienu laikā, bet nu jau ir pagājuši trīs mēneši. Esam vairākkārt vērsušies “Rīgas namu pārvaldniekā”, taču nesaņemam atbildes, kad lifts tiks salabots. Mums mājā ir vismaz trīs cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem, ir grūtniece astotajā mēnesī. Ir apgrūtinātas elementāras lietas – aiziet uz veikalu. Iziet pastaigāties.

“Bez Tabu” jau vēstīja par identisku situāciju arī kādā daudzdzīvokļu namā Pļavniekos. Toreiz liftu nespēja salabot aptuveni mēnesi, taču pēc “Bez Tabu” sižeta tas tika izdarīts dažu dienu laikā.

Raidījuma redakcija saņēmusi neapmierinātu iedzīvotāju vēstules no dažādiem Rīgas mikrorajoniem, kur lifti ilglaicīgi nedarbojas un Rīgas domes uzņēmums “Rīgas namu pārvaldnieks” tos nespēj salabot.

“Bez Tabu” jau vēstīja, ka “Rīgas namu pārvaldnieks” pērn noslēdzis 8 miljonus eiro vērtu līgumu par liftu uzturēšanu ar uzņēmumu, kura īpašnieks uz brīdi tika arī apcietināts. Likumsargi izmeklē lietu par krāpšanu lielā apmērā un naudas atmazgāšanu, tāpat kratīšana tika veikta arī “Rīgas namu pārvaldniekā”.

Savdabīga situācija izveidojusies milzīgajā pašvaldības uzņēmumā, kad “Bez Tabu” aicina par konkrēto situāciju sniegt komentāru. Izrādās, ka uzņēmuma pārstāvis Krists Leiškalns uz divām nedēļām devies atvaļinājumā un pārējiem kolēģiem tajā laikā liedzis komentārus sniegt kameras priekšā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Rīgas namu pārvaldnieka” atbilde

Ņemot vērā izveidojušos situāciju, ka pret SIA “Liftu Alianse” amatpersonām uzsākts kriminālprocess, kā arī ārpakalpojuma sniedzēja iesniegtie rēķini, iespējams, neatbilda līgumā noteiktajiem nosacījumiem, tādēļ norēķini par sniegtajiem liftu apkopes pakalpojumiem un remontdarbiem aizkavējās. Šobrīd maksājumi veikti, taču, ievērojot neatkarīgo auditoru norādes, Jūsu minētajā adresē, Paula Lejiņa ielā 3, apturētā lifta atjaunošanas remontdarbiem tiks nekavējoties uzsākta cenu aptauja, lai vistuvākajā laikā varētu atjaunot lifta darbību. Cenu aptaujas un darbu veikšanas ilgums ļauj prognozēt, ka lifta darbība varētu tikt atjaunota augusta sākumā. Tāpat ar šīs cenu aptaujas rezultātā izvēlēto pakalpojumu sniedzēju tiks veikti remontdarbi pārējās 21 dzīvojamā mājā avārijas stāvoklī esošajiem liftiem.

Rīdzinieki pieprasa rīkoties nekavējoties un salabot nedarbojošos liftus, taču ēku apsaimniekotājs savu pienākumu nespēj veikt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm