tv3.lv

“Salauza degunu. Man ir smadzeņu satricinājums!” Jēkabpils veikalā saplūcas divas sievietes, policijā vairāki iesniegumi

2019. gada 15. oktobrī 19:35

Veikalā Jēkabpilī izcēlies konflikts starp divām sievietēm: kliegšana un asu vārdu apmaiņa pārtapusi roku pacelšanā. Visā noraudzījušies abu sieviešu bērni. Pēc konflikta iesaistīta policija, uz likumsargu galda gulst vairāki iesniegumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bez Tabu” redakcijā vērsusies jēkabpiliete Margarita, kura stāsta par konfliktu ar kādu sievieti veikalā “Maxima” 1. oktobrī Jēkabpilī, Rīgas ielā.

Margarita
stāsta par konfliktu

Aptuveni pulksten 14.00 savācu bērnu no skolas, atbraucām uz šo veikalu. Stāvējām pie trauku plaukta, izvēlējāmies traukus. Sajutu spēcīgu sitienu, gandrīz nokritu. Pagriezos, ieraudzīju sievieti gados. Teicu viņai, ka vajadzēja pieklājīgi palūgt, es paietu malā. Teicu: “Kas par nekaunību!” Neko īpašu nepateicu.

Veikala apmeklētāja, kura uzgrūdusies, paklusējusi un devusies tālāk, tomēr turpat blakus bijusi cita sieviete, kura uzskatījusi, ka aizrādījums veltīts viņai, stāsta Margarita.

Margarita
stāsta par konfliktu

Es pagriezos un dzirdēju, ka viņa kaut ko bubina, saka, bet ar naidu. Es viņai prasīju: “Jūs kaut kas neapmierina, kaut kas nav tā?” Viņa atbildēja: “Ko tu gribi no manis?” Es atbildēju: “Neko nevēlos, jūs sākāt man kaut ko teikt.

Abas sievietes veikalu apmeklējušas ar maziem bērniem.

Margarita
stāsta par konfliktu

Piegāja man klāt un teica: “Aizver savu …!” Lamājās krievu valodā. Protams, es reaģēju. Viņa mani aizvainoja mana bērna klātbūtnē. Bērns to visu dzirdēja! Es viņai atbildēju. Viņa izvilka telefonu un sāka mani fotografēt. Es aizrādīju, ka viņai nav tiesību mani fotografēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Konflikts turpinājies arī ārpus veikala. Margarita stāsta, ka vēlējusies iemūžināt otras sievietes automašīnas numuru un izsaukt policiju, tāpēc sekojusi otrai sievietei.

Margarita
stāsta par konfliktu

Sekoju viņai. Viņa nāca man klāt, aizvainojot mani. Sagrāba mani. Tas viss ir redzams kamerā. Es aizstāvējos: pacēlu roku un iesitu pa pieri. Viņa sāka kliegt, ka es viņu situ. Es stāvēju un prasīju viņai, vai ir adekvāta. Viņa taču mani aiztika. Turklāt, mani satverot, no rokām izkrita telefons. Sasitās telefona ekrāns.

Pēc saķeršanās veikala auto stāvlaukumā otra sieviete aizbraukusi, savukārt Margarita izsaukusi policiju, uzrakstījusi iesniegumu par telefona sasišanu un otras konfliktā iesaistītās personas uzvedību.

“Bez Tabu” izdodas sazināties ar Inesi, otru konfliktā iesaistīto sievieti. Viņa vaino Margaritu miesas bojājumu nodarīšanā. Traumas pierādot izziņa no slimnīcas. Arī Inese vērsusies policijā, ziņojot par miesas bojājumu nodarīšanu un emocionālo vardarbību pret viņas bērnu.

Inese
guvusi miesas bojājumus

Viņa man izdarīja miesas bojājumus, izejot no veikala. Salauza degunu. Man ir smadzeņu satricinājums, galvas sasitums. Staigāju pa ārstiem. Viss sākās ar to, ka veikalā viņa aizrādīja mums. Prasīju, vai tas attiecas uz mums. Viņa sāka aurot. Ja es pārpratu, tad viņa varēja pateikt, nevis aurot. Izgāju no veikala, gāju prom, bet viņa man sekoja. Rezultāts ir tāds, kāds tas ir. Bija emocionālā vardarbība pret maniem bērniem. Manam bērnam šobrīd ir problēmas ar veselību. Viņš arī naktī mostas. Mans puika redzēja, kā man tecēja asinis. Viss mētelis ir nošķiests. Viņš stāvēja blakus. Visu to redzēja. Pēc tam prasīja: “Mammīt, kas notiek?”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meklējot Margaritu, kā stāsta pati Margarita, Ineses radiniece esot centusies viņu atrast bijušajā darbavietā.

Margarita
stāsta par konfliktu

Sāka kliegt, ka es esmu narkomāne, ka man atņems bērnus, ka es viņas meitai salauzu degunu. Kliedza, ka mani nogalinās ar pašas rokām. Nākamajā dienā es devos uz policiju, kur uzrakstīju vēl vienu iesniegumu, jo sāk draudēt.

Inese noliedz, ka kāds centās atrast Margaritu, noliedz arī draudus.

Inese
guvusi miesas bojājumus

Viņa man ir izteikusi draudus, ka nogalinās, atradīs visu manu ģimeni.

Pēc konflikta veikalā un ārpus tā Valsts policijā (VP) reģistrēti četri iesniegumi: divi no Margaritas, vēl divi – no Ineses, inf0rmē VP Jēkabpils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Rolands Bērziņš. Inese likumsargiem sūdzējusies par miesas bojājumu nodarīšanu, pēc kā uzsākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību. Tāpat Inese vaino Margaritu emocionālā vardarbībā pret viņas bērnu, par ko uzsākta administratīvā lietvedība. Savukārt, saņemot iesniegumus no Margaritas par telefona sabojāšanu un draudiem, likumsargi uzsākuši resorisko pārbaudi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm