tv3.lv

“Salstam savos dzīvokļos!” Simtiem rīdzinieku sašutuši – rudens jau pusē, bet apkure vēl nav pieslēgta

2018. gada 14. oktobrī 19:00

Rīdzinieku ģimene Ieriķu ielā ir izmisumā, apkure viņu daudzdzīvokļu namā kā netiek pieslēgta, tā netiek. Dzīvoklī temperatūra ir vien 16 grādu. 

Ģimenes locekļi  slimo, bet telpu izvēdināt nevar, jo dzīvoklī ir pārāk auksti. Zīdaiņa un dzīvojamo istabu silda ar eļļas radiatoru, citas istabas aukstuma dēļ neapdzīvo, bet jāmaksā par visu platību.

Par to, ka rīdzinieki salst, jo apkure nav pieslēgta, raidījums “Bez Tabu” saņem ziņas no Vecmīlgrāvja, no Ķengaraga, no Purvciema, no Pļavniekiem, no Pārdaugavas.

Ziepniekkalna iedzīvotājs Jevgenijs ziņo, ka viņa namā ne tikai apkure nav pieslēgta, bet arī desmit dienas nav karstā ūdens.

Turklāt pakalpojuma sniedzēju, PS “Siltumserviss Rīga” nav iespējams sazvanīt.

Izmantojot televīzijas priekšrocības, raidījuma “Bez Tabu” žurnālistiem izdodas sazināties ar pakalpojuma sniedzēju.

Baiba Laksa
PS “Siltumserviss Rīga” pārstāve

Apkuri mēs pieslēdzam pēc “Rīgas namu pārvaldnieka” apstiprināto objektu grafika. Līdz 20. oktobrim, domājam, ka būs pieslēgts visās mājās.

Apmēram 300-400 dzīvojamajām ēkām vēl nav nodoti individuālie siltummezgli, nav apstiprināti pie “Rīgas siltums” inženieriem. Tas visu laiku pakāpeniski tiek darīts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Baiba Laksa atzīst, ka no rīdziniekiem dienā saņemot aptuveni 5 tūkstošus zvanu. Visiem nespējot atbildēt, tāpēc par siltuma padeves problēmām aicina ziņot elektroniski.

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” pārstāvis Krists Leiškalns mierina, ka pagaidām apkure nav pieslēgta vien mazāk nekā simts namos. Daudzos namos notiek atgaisošanas darbi. Gandrīz visām ēkām, izņemot ēkas ar tehniskām problēmām, sistēmu atgaisošana tiks pabeigta līdz 22. oktobrim. Skaidro, kālab nav bijis iespējams pieslēgt apkuri līdz šim un kādi pasākumi tiks veikti, lai nākotnē problēmas neatkārtotos.

Lai pēc iespējas operatīvāk reaģētu uz klientu pieteikumiem, līdzās esošajiem komunikācijas kanāliem izveidots jauns portāls: https://sos.rnparvaldnieks.lv

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm