tv3.lv

Siguldieši neapmierināti ar apsaimniekotāja ieceri slēgto atkritumu novietni uzstādīt zaļajā zonā, iznīcinot iedzīvotāju iestādītās kļavas

Siguldiete Dzidra pirms nedēļas, paveroties no sava dzīvokļa, turpat pie logiem pamanīja strādnieku rosību. Kundze ir aizkaitināta, ka tiek bojāts zāliens tieši pie pašas mājas, turklāt nevienu nebrīdinot, kādi darbi ir paredzēti.

Dzidra ir pagalam noskaitusies, ka mājas apsaimniekotājs iedzīvotājiem ne pušplēsta vārda neteica par plānotajiem darbiem – slēgtās atkritumu novietnes ierīkošanu.

Dzidra
neapmierināta

Kad lūdzām paskaidrojumu, kāpēc viņi gatavojas rakt ārā koku, saņēmām atbildi, ka taisīšot slēgto atkritumu nojumi. Tā ir vissliktākā vieta iedzīvotājiem. Izrakt šo skaisto dekoratīvo kļavu, tur ir jābūt slimam.

Strēlnieku ielas 84A nama iedzīvotāji ir neapmierināti, ka atkritumu novietni uzstāda tik tuvu pie logiem, viņi uzskata, ka ir daudz piemērotākas vietas, kur šo būvi celt.

Konkrēto māju apsaimnieko Rīgas pilsētbūvnieks, ne Siguldas pašvaldība.  Apsaimniekotājs norāda, ka viņi neapspriedās ar iedzīvotājiem, jo visi dzīvokļi ir īres, tātad lēmumu var pieņemt paši. Izvēlējušies nojumi novietot zaļajā zonā vien tāpēc, ka pašvaldība nav ierādījusi citu.

Savukārt Siguldas domes pārstāve Sindija Brikmane atzīst, ka ir bijuši vairāki varianti. Piemēram, novietot to stāvlaukumā, taču tad nāktos zaudēt pāris stāvvietas.

Necelt nojumi arī nevar, jo šādām novietnēm kopš 2021. gada ir jābūt visā pilsētā. Tomēr pašvaldība norāda, ka kopā ar Rīgas pilsētbūvnieku vēlreiz mēģinās atrast risinājumus par labu iedzīvotājiem.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm