Skatītāji sašutuši par riekstiņu pakā atrasto “piedevu”. Eksperti skaidro tā kaitīgumu.

Kāds raidījuma skatītājs veikalā iegādājās riekstiņus. Atverot paciņu, ieraudzīja kaut ko tādu, ko šādos iepakojumos iepriekš nebija redzējis.

Raidījuma skatītājs

“Labvakar! Jautāju jums, jo neviens man zināmais cilvēks nespēja atbildēt uz šo jautājumu – kāpēc YES riekstiņu pakās ir lietas, kas ir bīstamas veselībai? No sākuma domāju, ka jauna pieeja riekstiņiem, – nu kā roltoniem un citām ātrām lietām, bet labi, ka izlasīju, un pievērsu sīkumiem uzmanību. Kas notiktu, ja vecs cilvēks nopirktu un neizlasītu??? Vai tas vispār ir legāli??”

“Bez Tabu ” dodas uz veikaliem meklēt riekstiņus un skatīt, kas tad tajos iekšā. Vairākos veikalos riekstiņu nav, tomēr atrodam tos veikalā “Citro”. Tur arī iepakojumu atveram un ieraugām tādu pašu maisiņu kā parasti apavu kastēs.

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) skaidro, vai maisiņi ir kaitīgi.

Vineta Grīnberga
Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāve

“Šie iepakojumi jeb maisiņi ir skābekli absorbējošas paciņas, ko izmanto pārtikas produktiem, lai paildzinātu pārtikas produktu derīguma termiņu, uzglabātu to stāvokli vai pat uzlabotu to.”

Ievietot vai neievietot mitrumu uzsūcošo maisiņu iepakojumā ir ražotāja lēmums. Un nekā kaitīga vai bīstama tajā nav. Tomēr pārtikas tehnologi mudina produktus uzglabāt gudri arī pašiem – mājas apstākļos. Ieteikumus skatieties sižetā.

Žurnāliste
Ļoti viegli atrod kopīgu valodu ar saviem sižetu varoņiem. Viņu raksturo empātija, atbalsts un drosme, tāpēc skatītāji ar saviem stāstiem bieži vien taisnā ceļā dodas tieši pie Lindas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm