tv3.lv

Skola Kurzemē savā mājaslapā reklamē intīmpreces

Izglītības ministrijas mājaslapā apkopota informācija par speciālās izglītības attīstības centriem Latvijā. Katrai iestādei norādīts vadītājs, kontakttālrunis, īss apraksts, kā arī mājaslapa. To vidū izceļas kāda mācību iestāde Kuldīgas pusē.

2018. gada 21. martā 9:20

Atverot Pelču speciālās internātpamatskolas mājaslapu, pārsteigums ir garantēts. Mājaslapas adrese “pelci-skola.webnode.com” ved uz lapu, kurā tiek reklamētas intīmpreces. Vietnē īpaši norādīts, ka redzamās “rotaļlietas” paredzētas sievietēm. Starp intīmprecēm nav atrodams neviens vārds par Pelču speciālo internātpamatskolu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sazvanot mācību iestādes direktori Ināru Oļenu, viņa neslēpj savu pārsteigumu par “Bez Tabu” uzdoto jautājumu, tomēr norāda, ka šī ir vecā skolas mājaslapa, kura vairs netiekot izmantota.

Skolas pārstāve norāda, ka jaunā mājaslapa tapusi jau 2016. gada rudenī, kā arī jau 2017. gadā Izglītības un zinātnes ministrijai nosūtīta jaunā mājaslapas adrese. Cits viedoklis ir ministrijas pārstāvei, kura akcentē, ka izglītības iestāde līdz šim norādījusi savu veco mājaslapas adresi.

Inta Bērziņa
Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāve

“Skola mūs nebija informējusi par jauno mājaslapu. Arī Valsts izglītības informācijas sistēmā bija norādīta vecā mājaslapas adrese, tā ir informācija, ko aktualizē pati skola. Viņi (skolas pārstāvji) paši bija šoka, ka domēns ir nodots lietošanai citiem.”

Vecā mājaslapa izveidota bezmaksas platformā, un pēc jaunās mājaslapas izveidošanas tai vairs neviens nav pievērsis uzmanību. Informācijas tehnoloģiju speciālisti mājaslapas atstāšanu novārtā sauc par nepārdomātu soli.

Pēc saziņas ar “Bez Tabu” skola panākusi, ka vecā mājaslapa tiek slēgta un jaunajā mājaslapā izvietojusi informatīvu paziņojumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm