tv3.lv

Skultes ciemā, veicot ceļa remontu, sabojā blakus ielu! Iedzīvotāju automašīnas grimst peļķēs

2021. gada 9. jūnijā 19:40

Vairākus gadu desmitus Skultes pagasta Koklīšu ielas ceļu vienmēr rotājušas pāris bedres, taču, veicot remondarbus blakus ielā, tagad tas ir pamatīgi sabojāts. Svetlana ciemā dzīvo tikai gadu, bet peļķes nudien apgrūtina izkļūšanu no mājas.

Svetlana novēroja, ka, veicot Baltijas ielā remontu, uz viņu ielas atstāja smago tehniku, tāpēc Koklīšu ielas ceļš ir nosēdies un ir izveidojušās jaunas bedres.

Svetlana
koklīšu ielas iedzīvotāja

Ceļu steidzami vajadzētu remontēt. To it kā iepriekš uzlaboja, bet diemžēl pēc pus gada atkal tas vairs nav braucams!

Ievai, kura vairākas reizes dienā spiesta braukt pa šo ceļu, ir žēl savas automašīnas. Arī pastaigas ar 8 mēnešus veco suņa puiku Enzo ir nebaudāmas, jo lietus laikā viss ceļš pazūd zem ūdens.

Ieva
grib kārtību

Kopš te dzīvoju, tās bedres vienmēr ir bijušas. Neviens ceļu nelabo, bedres paliek tikai dziļākas. Kaut kad jau nogreiderēja, uzbēra smiltis, bet tā pat nopietno viņi netaisa šo ceļu.

Savukārt pastniece Mirdza, kura šobrīd gan ir pensijā, gadiem ilgi ir izbaudījusi kā ir pa bedraino ceļu braukt ar velosipēdu, vedot smagos avīžu saiņus. Viņa atminas, ka kādreiz bedres bijušas mazāk, taču pēdējā laikā ceļš ir atstāts novārtā.

Iedzīvotāji ir pārliecināti, ka bedres uz asfalta aizber ar granti. Lietus laikā ir pamatīgas peļķes, taču saulainā laikā putekļi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vietējie vairākas reizes ir mēģinājuši uzrunāt vietējo pašvaldību, taču neveiksmīgi.

Ainārs Liepiņš
Skultes pagasta pārvaldes vadītājs

Mēģinot greiderēt, mums jau uzņēmēji, kas šos pakalpojumus veic, teica, ka faktiski tur nepietiek materiāla, lai daudzmaz līdzeni šo ceļu nogrēderētu. Ja mēs skatāmies salīdzinājumā ar pagājušo gadu, tad ceļš ir krietni labākā stāvoklī, bet lietus laikā tie grants ceļi ir kādi ir. Kā zināms dārzkopības kooperatīvos tās ieliņas ir šauras un daudzos gadījumos nav ūdens novadgrāvju.

Pašvaldība noliedz faktu, ka bedres uz asfalta noslēpj ar granti, tas esot speciāls minerālo materiālu maisījums.

Pārvaldes vadītājs sola nākamajā gadā pievērst pastiprinātu uzmanību Koklīšu ielas ceļam, jau tuvākajā laikā paredzēts atkal to nogreiderēt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm