tv3.lv

Slēgtā teritorijā mēnešiem ilgi dīkstāvē atrodas pilnīgi jauni trolejbusi

Kopš pagājušā gada vidus Čiekurkalnā kāda uzņēmuma teritorijā atrodas pieci pilnīgi jauni trolejbusi, kas nokrāsoti tādās pašās krāsās, kādās ir “Rīgas satiksmes” trolejbusi, tomēr pašvaldības uzņēmuma pārstāvis norāda, ka tie nav viņu trolejbusi.

2019. gada 18. martā 20:00

Dīkstāvē esošos trolejbusus noteikti pamanījis ikviens, kurš ar sabiedrisko transportu vai kā citādi dodas Mežaparka virzienā, vai, piemēram, uz jauno Valsts ieņēmumu dienesta ēku Talejas ielā. Teritorija, kurā redzami trolejbusi, atrodas turpat pie Ķīšezera ielas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar žogu apvītā teritorija tiek apsargāta ar suņiem, par to liecina ne tikai uzraksts, bet arī nomīdītais zālājs otrpus žogam. Trolejbusiem uzmanību pievērsis arī Ojāra kungs, kurš teritorijai garām braucis tramvajā un bijis neizpratnē, kādēļ jauniegādātie trolejbusi netiek izmantoti ceļu satiksmē, bet gan stāv nekustināti.

Ojārs
Pamanījis trolejbusu dīkstāvi

Gribētos ar jūsu palīdzību noskaidrot, kamdēļ puspamestā teritorijā Gaujas ielā gandrīz jau gadu (no pagājušās vasaras) atrodas pieci jaunie garie “Rīgas satiksmes” trolejbusi? Ja jau mums tik smagi iet “Rīgas satiksmei”, kādēļ svešā teritorijā atrodas viņu manta? Trolejbusi ir pilnīgi jauni, tie nav lietoti!

Korupcijas skandālā ierautās “Rīgas satiksmes” pārstāvis gan norāda, ka pašvaldības uzņēmumam ar dīkstāvē stāvošiem trolejbusiem neesot nekādas saistības. “Šie trolejbusi, kas atrodas Ķīšezera ielā, nav piegādāti “Rīgas satiksmei”, tie nav saņemti. Visticamāk, tie ir “Rīgas satiksmes” trolejbusi, taču tie atrodas uzņēmuma “Alkom-trans” teritorijā. Pārējo informāciju var noskaidrot pie viņiem,” raidījumam stāsta uzņēmuma pārstāvis Mārtiņš Jānis Krēsliņš.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs pagājušā gada nogalē sāka kriminālprocesu par “Rīgas satiksmes” iepirkumiem, tostarp trolejbusu iegādi. Krimināllietā aizdomās turētais “Alkom-trans” valdes priekšsēdētājs, kura uzņēmuma teritorijā atrodas pieci jaunie trolejbusi, Aleksandrs Krjačeks paziņojis par atkāpšanos no amata.

“Bez Tabu” sazinājās arī ar “Alkom-trans” pārstāvjiem, taču atbildi par atvesto trolejbusu likteni vairāku dienu garumā tā arī nesaņēma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm