tv3.lv

Slēpošanas trasē Siguldā plīst pacēlājs! Atpūtniekiem pamatīgs izbīlis, esot arī traumas

Šobrīd laikapstākļi pamatīgi lutina tos, kuri ir ziemas prieku piekritēji. Daudzi to izmanto, lai dotos uz slēpošanas kalniem. Viena no iecienītajām slēpošanas trasēm ir Siguldas pilsētas trase, kur vakar vakarā esot plīsusi pacēlāja trose.

2017. gada 17. janvārī 13:53

Bez Tabu redakcijā atskanējis satrauktas skatītājas zvans par to, ka 16. janvāra vakarā Siguldas pilsētas trasē ir plīsusi pacēlāja trose. Zvanītāja tikusi cauri sveikā ar vieglām traumām un zilumiem. Viņa novērojusi, ka plīsusī trose trāpījusi vēl kādam slēpotājam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kalna apmeklētāju šokējis tas, ka trases apkalpojošais personāls uzreiz pēc notikušā nevis painteresējušies, vai nav nepieciešama palīdzība, bet gan steigšus sākuši slēgt trasi, it kā nekas nebūtu noticis.

Bez Tabu pētīs šo gadījumu, skaidrojot, kas īsti noticis Siguldā, kurš par to atbildīgs un cik drošas ir citas Latvijas slēpošanas trases.

Foto

Raidījuma “Bez Tabu” jau iepriekšējo sezonu pieredze liecina, ka slēpošanas trasēs tieši pacēlāji atpūtniekus bieži vien uztrauc vairāk par traumām uz kalna.

Noskaties video!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm