tv3.lv

Šoferi ceļu remontdarbu laikā nekaunīgi neievēro sarkano signālu luksoforā

Autovadītāju Evitu pārsteigusi šoferu pārgalvīgā rīcība uz Ventspils šosejas. Sieviete novēroja, ka vairākas mašīnas ceļu remontdarbu laikā neievēroja sarkano gaismu luksoforā.

Evita bīstamo situāciju iemūžināja, lai parādītu, kāda situācija notiek uz Ventspils šosejas remontdarbu laikā.

Evita
pārsteigta par šoferu rīcību

Šorīt ap pulksten 6.00, braucot ar auto pa Ventspils šoseju, biju izbrīnīta! Zinu, ka mūsu valstī braukšanas kultūra ir visai zema, bet šis jau ir ārpus kritikas. Ceļu remontdarbu posmā Ķemeros, man likās varbūt krāsas neatpazīstu – pie sarkanā luksofora signāla visas mašīnas neminstinoties brauca garām. Vasarā internetā nonāca video, kur līdzīgi brauc pie sarkanā signāla ceļu remontdarbu posmā. Tad kādu laiku šoferi godīgi stāvēja gaidot zaļo signālu. Bet laikam šoferīšiem ir piemirsies, ka acis ir visur!

Video materiālu ar fiksētu iespējamo pārkāpumu var iesniegt Valsts policijā, taču būtiski, lai tas būtu labas kvalitātes un tajā varētu saskatīt automašīnas valsts reģistrācijas numurzīmi, skaidro Valsts policijas pārstāve Līna Bagdone.

Līna Bagdone
Valsts policijas pārstāve

Iesniedzot video materiālu policijā, ir jānorāda iespējamā pārkāpuma veikšanas vieta, laiks un datums. Šādās situācijās piemēro naudas sodu velosipēda vai elektroskrejriteņa vadītājam triju naudas soda vienību apmērā, proti, 15 eiro apmērā, bet cita transportlīdzekļa vadītājam — no sešām līdz divdesmit astoņām naudas soda vienībām, proti no 30 līdz 140 eiro.

Latvijas Valsts ceļu pārstāve Anna Kononova atklāj, ka remontdarbi konkrētajā posmā visticamāk varētu beigties jau šogad.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm