tv3.lv

“Šoferis varēja uzņemt divus, bet mēs bijām astoņi!” Pasažieri nemierā ar situāciju Liepājas autoostā

2021. gada 30. aprīlī 19:20

“Bez Tabu” skatītājs Elvis pēc ārsta apmeklējuma Liepājas slimnīcā nolemj atgriezties mājās un dodas uz Liepājas autoostu. Vēl pēc brīža piestāj “Liepājas autobusu parka” transportlīdzeklis, taču – nedz Elvi, nedz arī draudzeni autobusā neielaiž.

Elvis

Sanāca tā, ka tur pirmais autobuss atbrauca, neizskatījās, ka pilns. Un autobusa šoferis teica, ka tikai divus var ielaist. Mēs autoostā autobusu gaidījām kādi astoņi cilvēki. Un autoostā nemaz nepārdod autobusa biļetes.

Viens no uzrunātajiem “Liepājas autobusu parka” šoferiem gan liek roku pie sirds un saka, ka uz visiem reisiem var iegādāties biļetes internetā.

Tiesa gan, uz Priekules pusi kursē vairāki “Liepājas autobusu parka” reisi, taču biļetes internetā iegādāties tomēr nav iespējams. Un arī autoostā tās nepārdod. Atklājas, ka Elvim nepieciešamais autobuss sāk kursēt nevis no autoostas, bet gan no Kuršu ielas, Liepājā. Ja Kuršu ielā autobuss ir pilns, autoostā esošie pasažieri paliek bešā gluži kā Elvis ar draudzeni.

Latvijas Autotransporta direkcija norāda, ka pēdējā laikā Latvijā esot fiksēts tikai viens pārkāpums – proti, šoferim darba laikā nebija sejas maskas, kā arī īpašā aizslietņa. Tomēr direkcija ar bažām gaida vasaras sezonu, kad pasažieru skaits autobusos būtiski palielināsies.

“Liepājas autobusu parks” skaidro, ka konkrētajā reisā un reisos, kuru sākums nav Liepājas autoosta, biļetes tiek tirgotas pie autobusu vadītāja, jo neesot iespējams prognozēt, cik pasažieru iekāps reisa sākuma pieturvietā Kuršu ielā.

Reisu skaita palielināšana konkrētajā maršrutā pašreiz netiekot apsvērta. Ja pasažieri vēlas garantēt sev vietu autobusā, tad visdrošākais veids ir doties uz tā sākumposmu. Citādi var nākties palikt pieturā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāsaka gan, ka Elvim ar draudzeni un citiem pasažieriem šoreiz uzsmaidīja veiksme, proti, nākamajā autobusā bija brīvas vietas. Tomēr, kā to pierāda arī šī situācija, nākamreiz transportlīdzekļa gaidīšana var izvērsties krietni skumjāka.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm