tv3.lv

Šokējoši! Par miruša vīrieša nāvi nepaziņo ģimenei un līķi grib apbedīt kā bezpiederīgo

Mairitas tētim bija 57 gadi, par veselību nav sūdzējies un nekas neesot liecinājis, ka tuvojas nelaime. Tēta draugs piezvanījis, jo esot dzirdējis, ka Mairitas tētis jau miris.

2018. gada 15. martā 19:39

Viņš dzīvojis Rīgā, pati citā Latvijas novadā. Nekavējoties sazinājusies ar vietējo policiju, un bijuši šokā, uzzinot, ka tētis tiešām jau pirms astoņām dienām ir gājis bojā. Bijusi pirmā no ģimenes, kas to uzzina.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Devusies uz Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centru, lai atpazītu līķi. Centra darbinieki paskaidrojuši, ka aizgājēja līķim jau piešķirts kārtas numurs, lai varētu apbedīt Jaunciema kapos kā bezpiederīgo mirušo.

Mūžībā aizgājušā pusmūžā vīrieša tuvinieki ir šokā un neizpratnē, kālab policijas pārstāvji viņiem nav paziņojuši par notikušo nelaimi.

Valsts policijas pārstāve skaidro, ka tas tiešām esot bijis policijas uzdevums paziņot tuviniekiem par mirušo, kurš atrasts bez dzīvības pazīmēm daudzdzīvokļu nama gaitenī, taču neesot varējuši ar tuviniekiem sazināties.

To apgrūtinot fakts, ka datubāzē neesot kontakttālruņa numurs. Esot atstājuši pavēsti mirušā sievas pastkastē, taču pavēste neesot saņemta, visticamāk, kāds cits esot to izņēmis.

Aizgājēja meita gan paliek pie sava, ka policija nav bijusi uzdevumu augstumos un apšauba, vai centušies sazināties.

Mairitas tēvam līdzi bijusi gan ID karte, gan darba apliecība, gan mobilais tālrunis, gan citi personīga rakstura dokumenti. Pēc tiem bijis pavisam vienkārši ar tuviniekiem sazināties, bet tas neesot izdarīts. Kaimiņi sakot, ka arī viņiem neviens no policijas nekādu ziņu neesot atstājis. Mirušā meita apgalvo, arī no pastkastes līdz šim nekas neesot zudis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mairitas uztraucas, ka tā var atgadīties ne tikai viņas ģimenei vien. Daudziem tuvinieki dzīvo ārzemēs, un arī viņiem, iespējams, var nepaziņot par piederīgo nāvi un jau pēc 15 dienu atrašanās morgā tiek dota zaļā gaisma nelaiķi apbedīt kopējos kapos kā tādu, kuram nav piederīgo.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm