tv3.lv

Solītajā laikā neatsūta Covid‑19 testa rezultātu! Dziesminieka meitai izpaliek svarīga procedūra

Dziesminiekam Dināram Gulbim pagājušajā nedēļā dziedāšana nebija ne prātā, jo nācās risināt nepatīkamu situāciju, kas saistīta ar Covid-19 testu.

2021. gada 12. janvārī 20:50

Dināra Gubja meitai bija plānota kuņģa zondēšanas procedūra BKUS pusvienos dienā. Bija nepieciešams Covid-19 tests. Testu meitene veica “E. Gulbja laboratorijā” Salaspilī dienu pirms procedūras.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pierakstot meitu Covid-19 testa veikšanai, meitenes tētis Dinārs Gulbis jautāja, vai testa rezultāts būs līdz dienai, kad meitenei ir vizīte pie ārsta. Saņēma apstiprinošu atbildi. Arī ierodoties veikt testu, vaicāja, vai testa rezultāts būs līdz nākamās dienas pusvieniem, kad ir vizīte pie ārsta un procedūra. Saņēma apstiprinošu atbildi, taču testa rezultāta nebija ne no rīta, ne līdz plkst. 12.30.

Meitenes tētis un mamma izmisīgi centās sazvanīt laboratoriju, taču tas nebija iespējams. Meitenei procedūru neveica, jo nebija saņemts Covid-19 analīžu rezultāts. Ar BKUS darbinieku palīdzību noskaidrojis, ka rezultātus varot vēl negaidīt, jo laboratorija pat vēl neesot sākusi testēt paņemto paraugu.

Dinārs uzskata, ka laboratorijas pārstāvji varēja kaut vai atsūtīt īsziņu, ka testa rezultāts nebūs solītajā laikā. Ne tikai velti samaksājis vairāk nekā 30 eiro par taksometru, lai meitu nogādātu pie daktera, bet iztērējis savu laiku un arī speciālista laiks palika neizmantots, jo bez Covid-19 testa rezultāta meitenei kuņģa zondēšana netika veikta un arī nevienam citam nebija iespējas šo laiku izmantot.

“E. Gulbja laboratorijas” pārstāve skaidro, ka dienā, kad meitenei veikts tests, bijis neparedzēti daudz pacientu. Parasti esot 5000, bet tad veikts 8000 Covid-19 testu. Pēc noteikumiem testēšanas rezultātam jābūt 24 h laikā, bet bijis 22 h laikā, līdz ar to noteikumi neesot pārkāpti. Turpmāk instruēs darbiniekus, lai nesola klientiem testa rezultātus ātrāk nekā 24 h laikā. Atvainojas meitenei un viņas tētim par sagādātajām neērtībām.

Par vienas Covid-19 analīzes veikšanu  laboratorija no valsts saņem  37 eiro 36 centus. Meitenes tētis sarūgtināts, ka arī šī nodokļu  maksātāju nauda tika pārskaitīta  velti, jo testa rezultāts atsūtīts vien tad, kad procedūrai paredzētais  laiks jau bija beidzies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm