tv3.lv

“Solīto 5 eiro vietā jāmaksā 11 eiro!” Pensionāre neizpratnē par saņemto rēķinu no Monētu nama

Rīgas, Pļavnieku mikrorajona, iedzīvotāja Māra bijusi patīkami pārsteigta, saņemot vēstuli par iespēju iegūt bezmaksas Lāčplēša medaļu. Lai to saņemtu sev tuvākajā pasta nodaļā, kundzei jāsamaksā vien 4,99 eiro par piegādi. Viņa izlēmusi nosacījumiem piekrist, tomēr, saņemot paziņojumu no pasta, bijusi nesaprašanā.

2019. gada 22. martā 19:31

“Man atnāca paziņojums no pasta, ka medaļa ir klāt. Viss jau būtu labi, bet mani pārsteidza summa! Tur bija rakstīts, ka man jāmaksā 10,98 eiro!” atceras Māra. “Piegāde maksāja 4,99 eiro, bet par ko pārējā summa?” neizpratnē ir kundze.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Latvijas Pasts skaidro, ka sūtījumu noformēšanas un piegādes laikā ir tikai starpnieks, kurš klientu informē par iespēju paciņu saņemt izvēlētajā pasta nodaļā. Tāpat kvītī norāda to summu, kuru paredzējis preces izplatītājs. Šajā gadījumā “Latvijas Monētu nams”.

“Latvijas Monētu nama” pārstāvis Gints Rijnieks skaidro, ka kampaņa, kurā piedāvāts iegādāties Lāčplēša medaļu, guvusi lielu atsaucību Latvijas cilvēku vidū. Šis esot pirmais un vienīgais gadījums, kad radusies šāda situācija.

Māra medaļu pasūtījusi pa telefonu. “Latvijas Monētu nama” pārstāvis noklausījies operatora un klientes sarunu un sapratis, kāpēc kundzei solīto 4,99 eiro vietā jāmaksā teju 11 eiro.

Gints Rijnieks
“Latvijas Monētu nama” pārstāvis

Sarunas laikā klientei piedāvāja iegādāties kastīti. Telefona sarunā kliente piekrita šo kastīti pasūtīt par nosaukto cenu 4,99 eiro. Pārbaudot telefona sarunu, mēs konstatējām, ka tiešām klientei skaidri ir izskaidrota kastītes cena un viņa tai skaidri un gaiši piekrita.

Arī raidījums “Bez Tabu” atkārtoti sazinājās ar Māru, kura apstiprināja, ka par kastītes iegādi bija aizmirsusi. Taču lai situāciju atrisinātu pavisam, “Latvijas Monētu nams” ar kundzi vienojies, ka sūtījumu par 10,98 eiro atstās pasta nodaļā un Monētu nams noformējis jaunu pasūtījumu par solītajiem 4,99 eiro, taču bez iepakojuma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

 

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm